Similar lots by type
-
#595Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#665Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.
Une bibliothèque basse en chêne de style régence.No longer availableDim. 100 x 200 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#590Een Engels notenhouten hoekkastje met een paneeldeur onder een gevitreerde deur.
Un meuble d'angle en noyer anglais avec une porte à panneaux sous une porte vitrée.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 70 / 110 -
#600Een notenhouten tafelvitrine.
Une vitrine de table en noyer.No longer availableDim. 76 x 86 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.
Une paire de tables laquées noires avec un motif doré.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 107 x 101 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#635Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.
Une table à cartes avec quatre fauteuils assortis.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#655Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#640Een reeks van acht grijsgepatineerde stoelen in Régencestijl met gevlochten rug, waarbij twee armstoelen.
Ensemble de huit chaises de style Régence patinées grises à dossiers pans coupés, dont deux fauteuils.No longer availableDim. 93 X 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#126Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
Un meuble en pin composé de trois parties superposéesNo longer availableDim. 185 X 116 X 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#226Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.
Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 200 / 250 -
#116Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.
Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.No longer availableDim. 127 x 96 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#306Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.
Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 80 / 100 -
#456Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.
Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 131 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#580Een klasseermeubeltje met rolluik.
Un classeur avec volet roulant.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een mahoniehouten klapsecretaire met vier laden onder het blad en binnenin zes kleine laden en een kastje.
Un secrétaire pliant en acajou avec quatre tiroirs sous le dessus et à l'intérieur six petites tiroirs et un meuble.No longer availableDim. 104 x 107 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#610Joe Colombo“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#645Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.
Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.
Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.No longer availableDim. 91 x 62 x 31 cmEstimate: € 60 / 1500 -
#576Een commode met twee grote onder twee kleine laden en met marmeren blad.
Commode avec deux grands sous deux petits tiroirs et avec dessus en marbre.No longer availableDim. 85 X 127 X 50 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#51“L’Hallali”. Een beeldje van kunstbrons op rood marmeren sokkel. Werk van Henri Honoré Plé. Als lampje te monteren, schade aan het hand en opnieuw te patineren.
L'Hallali. Une statue en régule sur un socle en marbre rouge. Oeuvre d'Henri Honoré Plé. Peut être montée en lampe, dégât à la main et à repatiner.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474Karel DemelPeriod: °1942“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 27/130 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '92 et numérotée 27/130 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 140 / 160 -
#298Een paar antieke koperen olielampjes.
Une paire de lampes à huile en laiton antique.No longer availableDim. h: 25 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#328Een reeks van vijf Napoleontische soldaatjes van meerkleurig Parijs’ porselein.
Un ensemble de cinq soldats napoléoniens en porcelaine parisienne multicolore.No longer availableDim. h: +/- 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#681Groot lot soldaatjes, ongeveer 54 stuks en met een tank en drie kanonnen. Veel schade. Merken o.a. Lineol, Atena, Elastolin.
Grand lot de soldats, environ 54 pièces et avec un char et trois canons. Beaucoup de dégâts. Marques dont Lineol, Atena, Elastolin.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#24Twee miniaturen met damesportretten, de éne van Maria Leczinska. Beide gesigneerd.
Deux miniatures avec portraits féminins, dont une par Maria Leczinska. Les deux signées.No longer availableDim. 7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#293Een antiek messingen olielampje met leeuwtjes en dubbele adelaars.
Une lampe à huile en laiton antique avec des lions et des doubles aigles.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#700Een barometer.
Un baromètre.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40 / 50 -
#686Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.No longer availableDim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cmEstimate: € 50 / 70 -
#127Een oude telefoon van onyx en messing.
Un vieux téléphone en onyx et laiton.No longer availableDim. 30 X 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Rodania swissEen 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsarmband.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. bruto: 26,68 gEstimate: € 500 / 600 -
#11Een vaas, een siercoupe en een schaal van gekleurd Muranoglas.
Un vase, une coupe décorative et un bol en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 60 / 80

