#93“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
#282Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#620Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
#109“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
#592Een Tibetaanse thangka.
Un thangka tibétain.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#226Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
#64Henry Mc***“Hondje en katten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Chien et chats. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#662Een vintage metalen flessenrek met reclame van “7-Up”.Bijgevoegd drie oude emailplaten: “Madiland”; “Super Spéciale” & “Panorex”. Jaren ‘50.
Un porte-bouteilles en métal vintage avec la publicité de 7-Up. Ci-joint trois vieilles plaques émaillées : Madiland; Super Spéciale & Panorex. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 50