#417Drie verschillende Imari borden.
#426WaltherEen 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
#420WaltherEen ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
#473Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#424“De houtsprokkelaars in het Haagse bos”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
Les ramasseurs de bois dans la forêt de La Haye. Aquarelle. Monogrammée.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.
#392“Grand canyon”. Twee lavistekeningen. Toegeschreven Gonner Witfors.
#291Een paar messingen kandelaars.
#616Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#129Lucien GérardPeriod: 1852-1935“Het laatste kleingeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les derniers sous. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 250 / 400