Other lots in this auction
-
#532
Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemen- en plantendecor.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#69Jan Van der Aa
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 49 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm. Lichte gebruikssporen.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4,5 mm. Légères traces d'utilisation.No longer availableDim. l: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#99Rik Mulders
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#291
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h. 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#578
Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
Deux jardinières en poterie ornementale en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#320
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,15 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,15 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#25
Een 18 K geelgouden ketting met hangers bezet met een klavertje vier met een parel en met de Heilige Maagd.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentifs sertis d'un trèfle à quatre feuilles avec une perle et la Sainte Vierge.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#497
“Vrouw met rozen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel
Femme aux roses. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas. Chine, milieu XXème siècle. Sur socle en boisNo longer availableDim. h: 21 + 3 cmEstimate: € 460 / 500 -
#57
Een mooi gegraveerde art deco sigarettendoos van massief zilver. Duitse keur, 800/1000, zilversmid R.K. voor Silberwarenfabrik Robert Kraft, Pforzheim.
Une boîte à cigarettes en argent massif Art Déco magnifiquement gravée. Poinçon allemand, 800/1000, orfèvre R.K. pour Silberwarenfabrik Robert Kraft, Pforzheim.No longer availableDim. brut. 95 gEstimate: € 80 / 150 -
#182
Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableDim. 200 x 110 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#168
Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
Une paire de bougeoirs en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750 / 850