#266Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.
Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.No longer availableDim. 48 x 40 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#592Een Tibetaanse thangka.
Un thangka tibétain.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#29Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.
Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.No longer availableDim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
#23Twee paar koperen kandelaars, XIXe eeuw.
Deux paires de bougeoirs en laiton, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Een lot van 58 vuurvaste haardtegeltjes in drie motieven.
#583Een kleine opgezette alligator.
#299“Home from market”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
#567DavidoffEen houten humidor.
Une cave en bois.No longer availableDim. 14 x 27 x 19 cmEstimate: € 130 / 150 -
#14Léon Danchin“Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Malinois. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 80 / 120