Other lots in this auction
-
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#159Een verzilverd metalen kandelaar in de vorm van een Korinthische zuil naar Engels voorbeeld.
A silver-plated metal candlestick in the shape of a Corinthian column, inspired by English design.No longer availableOnline onlyDim. H. 26,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#155JijéWietje & Krol. Een lot van 2 vintage strips, getiteld “In Amerika” & “Jonge Vleugels”. Covers met vleksporen.
Wietje & Krol. A lot of 2 vintage comic strips, titled "In America" & "Young Wings". Covers with stains.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#24RoemerEen lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
A brass comb holder and dustpan.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
An Art Deco sculpture, 2 deer on a marble base, illegibly signed in the marble.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 54 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
A lot of 4 crucifixes.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.
A gilded copper table lamp in the style of Louis XV from the mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#250Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.No longer availableOnline onlyDim. H: 25 cmEstimate: € 25 / 35

