Other lots in this auction
-
#72Een paar vintage Walt Disney strips, bestaande uit Alice in Wonderland en Sneeuwwitje en de zeven dwergen.
A pair of vintage Walt Disney comic strips, consisting of Alice in Wonderland and Snow White and the Seven Dwarfs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#189Robert SonnemanEen design bureaulamp uit de jaren 80, Robert Sonneman voor SMC Boxford Holland.
Design bureau lamp form the eighties. Robert Sonneman for SMC Boxford Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37Een lot van 3 religieuze items in biscuit en porselein bestaande uit 2 wijwatervaatjes en een beeldje van een heilige.
A lot of 3 religious items in biscuit and porcelain consisting of 2 holy water basins and a statue of a saint.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#15Een handgemaakt glas met geëmailleerde tekening versierd.
A handmade glass decorated with an enamel drawing.No longer availableOnline onlyDim. 10 x Ø7cmEstimate: € 20 / 40 -
#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
A lot of four beer steins, including one made of cast glass.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#241Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableOnline onlyDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#16Een lot van 2 zilveren servietringen 800‰ en 1 schaaltje gemerkt Christofle.
A lot of 2 silver napkin rings 800‰ and 1 Christofle marked dish.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Een lot van vier stuks Vlaams aardewerk. Bestaande uit twee vide-poches in de vorm van een boerenkoppel, een tabakspot en een klein fluitvaasje.
A lot of four pieces of Flemish pottery. Consisting of two vide-poches in the shape of a peasant couple, a tobacco jar, and a small flute vase.No longer availableOnline onlyDim. h - 17 cmEstimate: € 30 / 40

