#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#47Een lot 21 diverse Suske & Wiske albums.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
#167Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
#217Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#131Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25