Similar lots by type
-
#607
Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.
Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.No longer availableDim. 144 x 75 cmEstimate: € 30/50 -
#252
“Cupido en Psyche”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cupidon et Psyche”. Statue en bronze.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120/200 -
#575
Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500/700 -
#233
“Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200/300 -
#620
“Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.
Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/180 -
#578
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#668
“Justitia”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Weegschaal ontbreekt.
“Justice”. Une statue en bronze. La balance n’est pas inclue.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 80/120 -
#619
Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.
Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.No longer availableDim. h: 91 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#552
“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“L’aviation”. Une statue en bronze patinée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#234
Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800/1200 -
#379
Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.
Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#622Richard K. Kron
Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#188
Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.
Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/200 -
#253
“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
“Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#251
“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/280 -
#486
Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/240 -
#679
“Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 140/200 -
#248
“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.
“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#247
“Naakte boogschutter”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Anna Carrier.
“Archer Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre d’Anna Carrier.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180/240 -
#699
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#684
“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#564
“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
“Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400/600 -
#577
Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400/600 -
#689
“Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.
“Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#267F. V. D. Hofstade
“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#245Ralph Lauren
“Safari”. Een parfum van 30 ml in cadeauverpakking.
“Safari”. Parfum de 30 ml dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#712
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#310
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 1700/1900 -
#110
Een 18 karaats witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. met een centrale rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une quartz rose de ± 8 ct.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 1500/1600 -
#127
Een meisjesbuste met pop van gebeeldhouwd wit marmer.
Buste de fille avec poupée en marbre blanc.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/200 -
#236
Een Engelse wandconsole met een twee deurtjes en een lade aan weerskanten van dubbele paneeldeur onder een lade met koperen trekkers. XIXe eeuw.
Console anglaise ouvrant à deux petites portes et un tiroir flanquant une double porte pleine en dessous d’un tiroir aux poignées en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 174 cmEstimate: € 400/600 -
#161
“Olympia 1936’. Met originele stofkaft.
“Olympia 1936”. Avec étui de protection original.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#322Leo Jordaens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd links bovenaan.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#186
Een eikenhouten klapsecretaire met onderaan twee laden.
Secrétaire à abattant en chêne, le dessous à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een houten kaartenbakje met losse postzegels uit België en Belgisch Congo van 1927 tot 1960.
Petit fichier en bois contenant des timbres postes dépareillés de Belgique et du Congo Belge entre 1927 et 1960.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#27Turmac
Een sigarettendoos van meerkleurig porselein met het deksel in de vorm van een asbak. Onderaan gemerkt. Nederland, jaren ‘20.
Boîte à cigarettes en porcelaine polychrome. Couvercle formant cendrier. Marque sous la base. Années 20.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 20/30