#293Een driedelig, peper-, zout en mosterdstelletje. Sterling Zilver, Engelse keuren. XIXe eeuw. In etui.
Un ensemble de trois pièces de poivre, sel et moutarde. Argent sterling, poinçons anglais. XIXème siècle. Dans son étui.No longer availableDim. 111,67 g zonder glasEstimate: € 120 / 150 -
#528Een Chinese bronzen siervaas met handvatten in de vorm van vogelkoppen met ringen. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en bronze décoratif chinois avec des poignées en forme de têtes d'oiseaux avec des anneaux. Monté comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 27 cm (vaas); 44 cm (lamp)Estimate: € 60 / 80 -
#105Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 19,13 gEstimate: € 200 / 250 -
#672Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze parels en een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee witte parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles grises et une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles blanches.No longer availableDim. Bruto: 12,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#584Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 350 / 450 -
Un plat en verre multicolore. Eclats à la base.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 20 / 30