Other lots in this auction
-
#387Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#433Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#10Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,81 gEstimate: € 150 / 200 -
#7Een paar kruikjes in de vorm van zittende hondjes van Staffordshire-aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cruches pour chiens en poterie Staffordshire. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421Atlas UitgeverijEen lot van 7 modellen van locomotieven op schaal 1/87:- Henschel Wegmann- Pacific Chapelon Nord- Bayerische S 3/6- Baureihe 01- A4 Pacific “Mallard”- SNCB/NMBS Type 12- P8Met begeleidende folders.
Un lot de 7 modèles de locomotives à l'échelle 1/87: - Henschel Wegmann - Pacific Chapelon Nord - Bayerische S 3/6 - Baureihe 01 - A4 Pacific« Mallard »- SNCB / NMBS Type 12 - P8 Avec les dossiers d'accompagnement.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#297Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.
Une calèche et un couple en porcelaine allemande multicolore. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Gustave Kasteleyn“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.
Buste de jeune femme . Terre cuite. Signé et daté 1885. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 400 / 500 -
#95Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met turkoois.
Un collier en or jaune 14 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties serties de turquoise.No longer availableDim. bruto: 4,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#540Een paar ronde bijzettafeltjes in empirestijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blaadjes.
Une paire de tables d'appoint rondes de style Empire avec des garnitures en bronze doré et des tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 460 / 500 -
#351Een oude glazen fruitstolp.
Une vieille cloche de fruits en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80

