#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
#670Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
#38Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
#184Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#425VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#39Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.
Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.No longer availableDim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#711Een luchter met albasten coupe, omstreeks 1900.
#151Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.
#684Ambrose“Zeilschip op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158De VianneEen glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.
Une lampe de table en verre à décor floral gravé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
Trois carpettes en laine. Nouées main. Deux du Népal, une de Pakistan.No longer availableDim. 93 x 94;Estimate: € 50 / 70