Other lots in this auction
-
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#258Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
Lot de dentelles, crochet et broderie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#772Villeroy & BochPartij serviesgoed van aardewerk met een decor Kopenhagen. Gemerkt. Bestaande uit kruidenpotjes, een suikerpot, een groenteschaal, een soepterrine met pollepel, kannetjes en een chocoladekan.
Vaisselle en faïence avec un décor de Copenhague. Marquée. Composée de bocaux à épices, d'un sucrier, d'un légumier, d'une soupière avec louche, de cruches et d'un pot de chocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#576Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 194 cmEstimate: € 100 / 120 -
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#780Capodimonte“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#379Een serie van zes notenhouten art deco stoelen, geïnspireerd op Régence voorbeelden. Wortelhouten details en groene lederen zittingen.
Suite de six chaises art déco en noyer inspirées par des exemples Régence. Détails en ronce, sièges en cuir vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#597Een zittende wijze met griffel van brons.
Un sage assis avec une sépulture en bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 460 / 500 -
#247Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec un support de mât avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 55 / 65 -
#469“Bonjour Madame Manoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bonjour Madame Manoire . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#577Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten in vazen in cartouches en met florale motieven in de achtergrond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#616Een paar buffetten met onderaan drie deuren en drie laden en in het opzet twee gebogen deurtjes met facetgeslepen glas naast een deur met twee ovale spiegeltjes.
Une paire de buffets avec trois portes et trois tiroirs en bas et deux portes courbes avec verre à facettes à côté d'une porte avec deux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 200 / 300

