Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.

Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.

Paire de grenats d’artillerie autrichienne dont un marqué Berndorf 1909. Ainsi qu’un obus en laiton gravé.
Dim. h: 23 & 54 cm
SKU: 2909200423.
Category: wapens.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #423
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #148
    Albini - Braendlin

    Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.

    Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.
    No longer available
    Dim. l: 114 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #53

    Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.

    Obus allemand en laiton transformé en cendrier. 1918.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #137
    Manufacture d’armes St. Etienne

    Een Lebel geweer model 1886 van de Franse infanterie. Met degenbajonet.

    Fusil Lebel modèle 1886 de l’infanterie française. Avec baïonnette-épée.
    No longer available
    Dim. l: 130 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #81

    Een oud kortzwaard met koperen handvat.

    Sabre court ancien à la manche en cuivre.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #127

    Een Belgisch karabijn, systeem Terssen 1848 - 1898 voor het Regiment Karabiniers.

    Carabine belge, système Terssen 1848-1898 pour le Régiment des Carabiniers.
    No longer available
    Dim. l: 129 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #38

    Een militaire dolk met houten handvat en metalen schede.

    Dague militaire à manche en bois et à fourreau en métal.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #198
    Chatellerault

    Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.

    Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #108

    Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.

    Fusil Berdan espagnol n° 4 modèle 1867.
    No longer available
    Dim. l: 123 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #158
    Fabrique Nationale, Herstal

    Een Belgische Mauser, model 1889.

    Mauser belge, modèle 1889.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #171

    Een Britse sabel model 1908, gebruikt door de Belgische cavalerie periode 1914 -1918.

    Sabre britannique modèle 1908 de la cavalerie belge pendant la Grande Guerre.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #118

    Een Belgisch karabijn van het regiment Karabiniers. Medio XIXe eeuw.

    Carabine belge pour le régiment des carabiniers. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #178

    Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.

    Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #188
    Comblain, Liège/

    Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.

    Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mm
    No longer available
    Dim. l: 122 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #131
    Charles Galoppin, Bruxelles

    Een percussiepistool met gegraveerde versieringen in het metaal en fraai gesculpteerde decors in het houtwerk. Tweede helft XIXe eeuw.

    Pistolet à percussion avec décoration gravée et finement sculptés vers la crosse. Deuxième moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #638

    Een Franse lans, model 1823.

    Lance française modèle 1823.
    No longer available
    Dim. l: 285 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #805

    Een bajonet met messingen heft.

    Baïonnette avec manche en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #628

    Een Belgische lans, model 1896.

    Lance belge modèle 1896.
    No longer available
    Dim. l: 185 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.

    Un sabre arabe à lame gravée.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #87

    Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.

    Pistolet à silex ancien. Pièce de fouille.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #210

    Een 18 karaats geelgouden hanger in de vorm van een Boeddha bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de Bouddha serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #29

    Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.

    Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.
    No longer available
    Dim. 27 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #22
    Romain Malfliet

    “Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.

    “Vlaaikensgang”. Eau forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #645

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met zes briljantjes en twee robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de six brillants et de deux rubis d'un poids combiné de + - 0,14 ct.
    No longer available
    Dim. 2,27 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #484
    Cornelis

    “Jonge vrouwen”. Olieverf op paneel Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Jeunes femmes”. Huile sur papier. Signé et daté ‘64.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #804
    C. Van Santweghe

    “Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    ”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #394

    Een reeks van vier Engelse stoelen.

    Suite de quatre chaises anglaises.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #717
    Raphael De Buck
    Period: 1902 - 1986

    “Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #431

    Een Franse kardoeshouder van leder. Omstreeks 1800.

    Gargoussière française en cuir. (Boite à sacs à poudre). Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #583

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #258

    Specerijenstel van zilver 800/1000 en geslepen kristal: mosterdpot met deksel en lepel, 2 zoutvaatjes.

    Garniture à condiments en argent 800/1000 et cristal taillé comprenant moutardier couvert avec cuillère et deux salières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #293

    “L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Twee delen. Ed. L’Illustration. Parijs, 1925. In goede staat.

    “L’album de la Guerre 1914 - 1919”. Deux volumes. Ed. L’Illustration. Paris, 1925. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More