#429Dirk Baksteen
“Hoevezicht met twee bomen.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd III/X.
”Vue fermière et deux arbres”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée III/X.No longer availableDim. 31 x 19 cmEstimate: € 25/35 -
#85Gioix
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#866
Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
#95
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 19,27 gEstimate: € 1200/1400 -
#231
Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
#449
Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.
#419
Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
#415
Een eikenhouten eendeurs kastje waarop een scribaan werd gemonteerd.
”Oiseaux et arbuste en floraison”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Dans une boîte.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#83
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
#253
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30/50