Other lots in this auction
-
#436
Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
Un petit meuble en noyer à trois niveaux.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199
“De presentatie van Christus als Koning de Joden” en “Christus met het kruis, geholpen door Simon van Cyrene en met Veronica op de voorgrond”. Twee XVIIe eeuwse statiën van de Kruisweg. Olieverf op paneel.
”La présentation du Christ comme Rois des Juifs” & “ Le Christ et sa croix, aidé par Simon de Cyrène et avec Véronique sur l’avant plan”. Huile sur panneau. Deux stations d’un chemin de croix du XVIIème siècle.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 3500 / 4500 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 19,27 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#144Louis Waegemans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160 / 200 -
#875De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94
“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#294Leopoldo Berthelemy Santa MariaPeriod: 1887 - 1970
“Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#858
Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#24Jan Muls (?)
“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#397Willy Vandersteen
“De stemmenrover”. Een stripboek van Suske en Wiske.
”De stemmenrover”. Un album de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 240