#462
Een glazen stolpje met eronder geblazen glazen vruchtjes en bloemblaadjes.
#436
Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
#149
“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#513
Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
#867
Een ronde design luchter in oranje glas met chromen setting. Uit de jaren ‘70.
#26
Een rond bijzettafeltje op centrale voet met een lade in de gordel en het blad versierd met marqueterie. XIXe eeuw.
Une petite table sur pied central et un tiroir dans la ceinture et la tablette décorée de marqueterie.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#396
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, montants torsadés et revêtement en velours.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/100 -
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240/280 -
#90Onsa Automatic Swiss
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#167Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig boxcalfleder. In stofzak en met certificaat.
Un sac à main en vachette de couleur cognac. Dans un sac anti-poussières et avec certificat.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#459
Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
#301
“Liggende bacchante”. Een beeld van rood gepatineerd terracotta.
”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150