Other lots in this auction
-
#102
“Dame aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (gedeeltelijk onder kader”. XIXe eeuw.
“Femme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé (signature partiellement sous le cadre”. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Rokende man” en “Vrouw met pop”. Twee gouaches op papier. Beide gesigneerd.
”Homme qui fume” & “ Femme et poupée”. Deux gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 100 / 140 -
#131
Een paar zilveren strooilepels. 800‰.
Une paire de saupoudroirs en argent. 800 ‰.No longer availableDim. 100 gEstimate: € 120 / 140 -
#661
Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#874
Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146
Een eikenhouten tinkast met onderaan drie laden en drie deuren.
Un vaisselier en chêne à trois tiroirs et trois portes dans la partie basse.No longer availableDim. h: 199 cm x l: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#367
Drie stuks Murano glas.
Trois pièces en verre Murano.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#493Andre Cools
Een masker van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd. Schade aan de neus.
Un masque en plâtre polychrome. Signé. Dégât au nez.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#565
Twee ivoren netsukes met resp. voorstellingen van een schaars geklede dame en een man gezeten op een hond. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire, dont une dame peu habillée, et un homme assis sur un chien. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 en 5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#578
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages die huishoudelijke taken uitvoeren. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages en train de faire des tâches ménagères. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#490Christofle
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit messen, lepels en vorken voor zes personen en negen koffielepeltjes. Bijgevoegd een groot rond dienblad.
Un service à couverts en métal, comprenant des couteaux, cuillères et fourchettes pour six convives et neuf cuillères à café. Nous ajoutons un grand plateau rond.No longer availableEstimate: € 270 / 300 -
#562
“Baders aan zee”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Regaut.
”Baigneurs à la mer”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘ Regaut’.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200 / 250