Other lots in this auction
-
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en telkens een centrale saffier van ± 2 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs centraux de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,50 gEstimate: € 1900/2100 -
#478
Een uitvouwbare bureaulamp. Gemerkt.
Une lampe de bureau pliable. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#759Van Dalen
“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#670
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220/240 -
#625
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#9Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#609
“Stilleven”. Plakkaatverf. Draagt een monogram K.L. ‘55. Toegeschreven aan Kurt Lewy.
”Nature morte”. Gouache. Porte un monogramme K.L. ‘55. Attribué à Kurt Lewy.No longer availableDim. 17 x 11,5 cmEstimate: € 200/240 -
#618
Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#24
“Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.
”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.No longer availableDim. 19,5 x 21 cmEstimate: € 25 /40 -
#558
Een groep van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een man op een vogel. Gerestaureerd.
Un groupe en porcelaine chinoise polychrome en forme d’un homme sur un oiseau. Restaurations.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#411
Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière persan en soie noué main.No longer availableDim. 86 x 60 cmEstimate: € 200/240