Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Paktong kalebasvaasjes. Onderaan gemerkt. Ca. 1920.

Een paar Paktong kalebasvaasjes. Onderaan gemerkt. Ca. 1920.

Paire de petites gourdes Paktong. Marques en dessous. Vers 1920.
Dim. h: 21 cm
SKU: 1403170597.
Category: Metaal.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #597
Estimate: € 350 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #791

    Een lot varia, bestaande uit een sokkel van albast en marmer met twee zamakken paardjes, een kandelaar met vijf lichtpunten, een tafeltje met een lantaarn, een bronzen hondje en een boogspanner van zamak. Beschadigingen en manco’s.

    Un lot comprenant un socle en albâtre, un marbre de deux chevaux en régule, un chandelier avec cinq branches, une petite table avec lanterne, une statuette en bronze en forme de chien et un tendeur d’arc en régule. Dégâts et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #863

    Een gietijzeren tuinvaas op sokkel.

    Un vase de jardin sur socle en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • Omega De Ville

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #303

    Een milieu-de-table van smeedijzer, versierd met bloemen en met een glazen coupe.

    Milieu de table en fer forgé décoré de fleurs et avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1010

    “Atleet”. Een antiek beeldje van brons op marmeren sokkeltje.

    “Athlète”. Statuette antique en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #809

    Een inktstel van zwart marmer met twee glazen inktpotten met gietijzeren deksels en een pennenhouder in de vorm van een gewei.

    Encrier en marbre noir à deux récipients en verre aux couvercles en fonte et un porte-plume en forme de bois de cerf.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #862

    Drie dezelfde en twee verschillende slavenarmbanden van ivoor waarvan één in de vorm van een slang.

    Trois bracelets d’esclave identiques et deux différents en ivoire dont un en forme de serpent.
    No longer available
    Dim. 67 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #715
    Camel Trophy

    Een roestvrij stalen horloge.

    Une montre en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #41

    Een mechanisch blikken speeltuigje met zes bewegende autootjes. Met sleutel. Gemerkt.

    Jouet mécanique en tôle et ses six voitures miniatures à clé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 24 x 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1103

    Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.

    Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.
    No longer available
    Dim. h: 143 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor meteeuwige levenstekens en guirlandes.

    Pots à gingembre en porcelaine blanche et bleue à décor de symboles de longévité et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #16

    Een bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.

    Meuble d’appoint avec un tiroir et deux petites portes en forme d’une rangée de livres en trompe-l’oeil.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #949
    Roman Zuzuk
    Period: °1961

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #976

    Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.

    Table échiquier à tablette en marbre multicolore. Pied en fonte noircie.
    No longer available
    Dim. 62 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #528

    Een rund van gepolychromeerd aardewerk. Naar de Tang-dynastie.

    Boeuf en faïence polychrome. D’après la dynastie Tang.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120a / 180
  • #1037

    Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #545
    India

    Drie verschillende halssnoeren van zilver 925 ‰ en zwarte geweven koord.

    Trois colliers en argent 925‰ et corde tressée noire.
    No longer available
    Dim. 249,17 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #832
    D.V.H.

    “Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.

    “Vue de ferme”. Pastel sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More