#791Een lot varia, bestaande uit een sokkel van albast en marmer met twee zamakken paardjes, een kandelaar met vijf lichtpunten, een tafeltje met een lantaarn, een bronzen hondje en een boogspanner van zamak. Beschadigingen en manco’s.
Un lot comprenant un socle en albâtre, un marbre de deux chevaux en régule, un chandelier avec cinq branches, une petite table avec lanterne, une statuette en bronze en forme de chien et un tendeur d’arc en régule. Dégâts et manquants.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#863Een gietijzeren tuinvaas op sokkel.
Un vase de jardin sur socle en fonte.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
Omega De VilleEen roestvrij stalen dameshorloge.
No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#1010“Atleet”. Een antiek beeldje van brons op marmeren sokkeltje.
Encrier en marbre noir à deux récipients en verre aux couvercles en fonte et un porte-plume en forme de bois de cerf.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 50 / 80
#715Camel TrophyEen roestvrij stalen horloge.
Une montre en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#41Een mechanisch blikken speeltuigje met zes bewegende autootjes. Met sleutel. Gemerkt.
Jouet mécanique en tôle et ses six voitures miniatures à clé. Avec marque.No longer availableDim. 11,5 x 24 x 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1103Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor meteeuwige levenstekens en guirlandes.
Pots à gingembre en porcelaine blanche et bleue à décor de symboles de longévité et de guirlandes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 200 -
#16Een bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.
Meuble d’appoint avec un tiroir et deux petites portes en forme d’une rangée de livres en trompe-l’oeil.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#949Roman ZuzukPeriod: °1961“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
#976Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
#528Een rund van gepolychromeerd aardewerk. Naar de Tang-dynastie.
Boeuf en faïence polychrome. D’après la dynastie Tang.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120a / 180 -
#545IndiaDrie verschillende halssnoeren van zilver 925 ‰ en zwarte geweven koord.
Trois colliers en argent 925‰ et corde tressée noire.No longer availableDim. 249,17 gEstimate: € 150 / 250 -
#832D.V.H.“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 24,5 x 34,5 cmEstimate: € 20 / 30