Similar lots by type
-
#396
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, kopjes, een bierpul met tinnen deksel, enz.
Lot varié de porcelaines, comprenant un service à thé, des tasses, une chope au couvercle en étain etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#106
Een ronde mahoniehouten tafel op een centrale gebeeldhouwde vierpoot. XIXe eeuw. Verlengbaar maar zonder verlengbladen.
Table ronde en acajou sur pied centrale à quatre volutes. XIXe siècle. Allongeable, mais sans allonges.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 200/300 -
#549
Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120/140 -
#554
Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.
Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#552
Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 120/140 -
#586
Een tweedeurs kussenkast van gefineerd hout. XVIIIe eeuw.
Armoire à coussins à deux portes en bois de placage. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 600/800 -
#46
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en bekleed met vilt. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou. Abattant recouvert de feutre. XIX” siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80/120 -
#638
Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50/80 -
#587
Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#635
Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...
Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#577
Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#194
Een eikenhouten eendeurskast met gemoulureerde panelen. XIXe eeuw.
Meuble à une porte en chêne aux panneaux moulurés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 80/120 -
#661
Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30/40 -
#186
Een klapsecretaire van wortelfineer met opzet in Georgian stijl. Onderaan drie grote onder twee kleine laden, het opzet met twee paneeldeuren boven twee kleine schuifblaadjes en bovenaan met een gebogen en gebroken fronton. XIXe eeuw. Slijtages en manco’s.
Secrétaire à deux corps à abattant en placage de ronce de noyer. Le bas ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs, le haut à deux vantaux. Deux petits tirettes en ceinture. Fronton en arc brisé avec un toupie dans le centre. Style Georgian du XIXe siècle. Usures et petits manquants.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 500/800 -
#662
Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.
Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 120 cmEstimate: € 120/130 -
#643
Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300/500 -
#625
Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#455
Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200/30à -
#403
Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. Eén met kleine restauratie bovenaan.
Une paire de petits vases en faïence de Chine dite sang-de-boeuf. L’un restauré.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80/120 -
#611
Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.
Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#637
Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#765
Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.
Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#596
Een hoge klapsecretaire met twee maal zes laden naast twee deurtjes. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant haut ouvrant à deux fois six tiroirs à côté de deux petites portes. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 200/300 -
#752
Een paar halfronde wandtafels van gefineerd hout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Paire de consoles demi-lunes en bois de placage de style anglais. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#763
Twee coupes van kleurloos geslepen kristal.
Deux coupes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#463
Een Chinees juwelenkabinetje van gelakt hout, messingen montuurtjes en jade plaquettes.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois laqué, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#52
Twee kleine hoevezichten en een mannenportret. Olieverf op paneel en de laatste eglomisé, gesigneerd H. Bauer. XIXe eeuw.
Deux petites vues de ferme et un portrait d’homme. Huile sur panneau, le dernier un églomisé signé H. Bauer. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#75
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met één briljant van ± 0,25 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’un brillant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,15 gEstimate: € 400/500 -
#604Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 83 cmEstimate: € 220/260 -
#649Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#221
“Lam Gods”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIe eeuw.
“L’Agneau de Dieu”. Sculpture en bois polychrome. XVIe siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800/1000 -
#598
“Maria Heilig Hart” & “Edeldame”. Twee handgeschilderde miniaturen met een met ivoor ingelegde lijst.
“Marie, Sacré Coeur” et “Dame noble”. Deux miniatures peintes à la main dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 80/120 -
#118
Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen
Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#460
Een koperen luchter met zes lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met porseleinen bloemen.
Lustre en cuivre à six lumières en forme de feuillage et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/140 -
#265
Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180