Similar lots by type
-
#1141
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#727
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.
Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#1143
Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360/380 -
#693
Een paar bordjes van Imariporselein. Eéntje met schilfer aan de rand. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. Un éclat au bord. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#577
Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.
Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#561
Een paar kleine dekselvazen van Cantonporselein met decors van personages en vogels in struiken in cartouches. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vase couverts en porcelaine de Canton aux décors en cartouches de personnages et d’oiseaux dans des arbustes. XIXe siècle. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220/240 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#603
Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.
Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 110 & 100 cmEstimate: € 300/400 -
#729
“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#429
Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#404
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#413
Een geelgepatineerde houten emmer. China.
Seau en bois à patine jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/80 -
#546
Een Chinese salontafel van roodgelakt hout en versierd met inlegwerk van parelmoer.
Table de salon chinoise en bois laqué rouge et décoré de nacre.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#1140
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#563
Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160/180 -
#567
Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messingen monturen en jade plaquettes.
Paire de cabinets à bijoux chinois en bois laqué rouge et aux montures en laiton et plaquettes de jade.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#749
Een paar Japanse houtsneden met Geisha’s. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises représentant des geisha. Signées.No longer availableDim. 35 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#1123
Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#195
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een centrale diamant van ± 0,25 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 600/700 -
#830
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd eikenhout, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en chêne sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#367Swarovski
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa, versierd met een decor van een dame in een wijnglas met een druiventros in een cartouche.
Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse décoré dans une cartouche d’une dame dans une coupe à champagne tenant une grappe de raisins.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#262Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935
“Avondzon te Wilrijk” & “Boekenbergpark te Deurne”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Soleil du soir sur Wilrijk” et “Parc Boekenberg à Deurne”. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#531
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#613
Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120 -
#447
Paar theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Een schilfer.
Paire de tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Un petit éclat.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#144E. Boex
“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1917.
“Paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée 1917.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1026
Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#292Tasuke Yokouchi
“Vissershaven bij zonsopgang” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Port de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 120/200