Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
Lopez y Moreno

Een paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.

A pair of Spanish made porcelain figurines.
Dim. H: 28 cm
SKU: 1804230298.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #161
    Georges Van der Straeten
    Period: 1856-1928

    “Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.

    Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.
    No longer available
    Dim. 55 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #96

    Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).

    A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).
    No longer available
    Dim. 79 x 130 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #380

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.

    An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.
    No longer available
    Dim. 9,04 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #304

    Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.

    An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.
    No longer available
    Dim. Tegel: 15x15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #250

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.

    An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 1550 / 1700
  • #532

    “Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).

    "Portrait of a Gentleman from Southdown House". Oil on canvas (repainted). English School about 1700. (AID1731).
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #87
    Schatz

    Een messing Schatz Royal Mariner scheepsklok met emaillen wijzerplaat en sleutel.

    A brass Schatz Royal Mariner ship's clock with enamel dial and key.
    No longer available
    Dim. Ø17cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #534

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #59

    “Betere opbrengst” Een decoratieve heruitgave van een reclame-affiche voor Vitafort Gauverit.

    « Betere opbrengst» Une réédition décorative d'une affiche publicitaire pour Vitafort Gauverit.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #31

    Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.

    A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.
    No longer available
    Dim. h 52,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #401

    Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    A sculpted horse consisting of bone plaques with traces of polychromy. Modeled after the Tang dynasty.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #693
    Val Saint Lambert

    Een kristallen coupe met blauw in de massa.

    A crystal coupe with blue in the mass.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 17 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More