Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.

Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.

Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.
Dim. h: 64 cm (m.k.)
SKU: 2408210253.
Categories: Porselein, Verlichting.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #568

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #708

    Een koffie- en theeservies van Frans(?) porselein. Compleet voor elf personen; We voegen er een dekseldoosje van Limogesporselein aan toe.

    Un service à café et thé en porcelaine de France (?). Complet pour onze personnes; nous ajoutons une boîte à couvercle en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Dim. 15 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #528

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #6

    Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.

    Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #710
    RFH Czechoslovakia

    Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.

    Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #548

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #468

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en fabeldieren en met handvatten in de vorm van vissen.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'animaux favoris et à anses en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #573

    Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.

    Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 190 / 230
  • #704

    Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.

    Un petit lustre en laiton avec des abat-jour en verre jaune.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #199

    Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.

    Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #685

    Een zesarmig koperen luchtertje met kleurloze en blauw glazen pendeloques en bellen.

    Un lustre en cuivre à six bras avec des pendentifs et des cloches en verre clair et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #679
    Royal Copenhagen

    Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.

    Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #675

    “Moo Zoo”; “The Moozart moment”; “Americaow the beautiful” & “Moocho amor”. Vier koeien uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Drie porseleinen en één van kunststof.

    Moo Zoo; Le moment Moozart; Americaow the beautiful & Moocho amor. Quatre vaches de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Trois porcelaines et un plastique .
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #531

    “Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.

    “Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #181

    Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en verguld brons in de vorm van papegaaien. Apocrief gemerkt onderaan.

    Paire de bougeoirs en porcelaine multicolore et bronze doré en forme de perroquets. Marques apocryphes en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #508

    Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #534

    Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.

    Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #187

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.

    Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #494

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #538

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #532

    Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.

    Un lustre en métal à six branches, décoré de cloches et de pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328

    Een reeks van vijf Napoleontische soldaatjes van meerkleurig Parijs’ porselein.

    Un ensemble de cinq soldats napoléoniens en porcelaine parisienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: +/- 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #709
    Heinrich & Co., Selb

    Een Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.

    Un service de table en porcelaine bavaroise à bord doré, composé de 12 assiettes à dessert, 12 assiettes creuses et 24 assiettes plates. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #384

    “Watermeloen”. Aquarel op papier.

    Pastèque. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Joseph François
    Period: 1759 -

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel.

    Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur toile. Signé. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #688

    Een lot van vier verschillende speculaasplanken.

    Un lot de quatre planches à speculoos différentes.
    No longer available
    Dim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74
    Lucien Frennet
    Period: 1999 - 1949

    “Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945. Verfschade.

    Cour intérieure. Huile sur panneau. Signée et datée 1945. Dégâts à la peinture.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #46

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #430

    Een geelgouden munt van 50 ecu. 900‰. 1987. Karel V.

    Une pièce de 50 écus en or jaune. 900‰. 1987. Charles V.
    No longer available
    Dim. 17, 27 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #287

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

    Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #627

    Een theepot van Chinees porselein met blauw op witte landschapsdecors in cartouches. Met messingen handvat. We voegen er een melkpotje en een suikerpotje met blauw op wit drakendecor aan toe.

    Une théière en porcelaine de Chine à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches. Avec anse en laiton. On y ajoute un pot à lait et un sucrier à décor de dragon bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 - 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #220

    Een 18 K roze gouden trouwring.

    Une alliance en or rose 18 carats.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #370

    Twee 18 K geelgouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #134

    “Geanimeerd landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Op te frissen.

    Paysage animé. Huile sur toile marouflée. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 56 x 76 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More