Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#317
Een kruisbeeld van zwartgelakt en gepolychromeerd hout in schildpadimitatie met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et polychromé imitant l’écaille. Corpus en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 24à -
#318
Een houten vogelkooi met een sober handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.
Cage à oiseaux en bois décorée de fleurs peintes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#333
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, gedecoreerd met een personage in een landschap. Restauraties aan één vaas, de dekselvazen in relatief goede staat. Onderaan gemerkt met de drie klokken. XVIIIe eeuw.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence bleue et blanche décorées d’un personnage dans un paysage. Restaurations à un vase. Marque des trois cloches sous les bases. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#409
Een replica van een Zaans klokje van hout en koper.
Réplique d’une pendule dite de Zaandam en bois et cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#146Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 312 cmEstimate: € 200 / 250 -
#361Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180° / 240 -
#538
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van paradijsvogels en pioenrozen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux du paradis et de pivoines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#644F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#135
Een halssnoer van zoutwater parels met zilveren slot.
Collier de perles marines à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#473
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages naar de famille rose. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans le goût de la famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#269Vicente De Paredes
“Het recital”. Lithografie in een mooie vergulde lijst. Maat inclusief lijst.
Le récital. Litho dans un joli cadre doré. Dimensions cadre inclus.No longer availableDim. 108 x 132 cmEstimate: € 120 / 200 -
#57Capodimonte
Een groep in de vorm van een een jongen en een meisje met bloemen van wit en blauwe zachte pasta. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un garçon et d’une fille aux fleurs en pâte tendre bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40