Other lots by Limoges
-
#273Limoges
Een paar porseleinen dekselvazen met handgeschilderde decors van romantische koppels in cartouches van verguldsel en op kobaltblauwe fond en met koperen monturen. In de stijl van Sèvres. Gemerkt.
Paire de vases couverts en porcelaine aux décors romantiques dans des cartouches entourées de dorures sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre. Dans le style de Sèvres. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/300 -
#538Limoges
Een dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Une potiche en porcelaine polychrome, décor Imari. Marque à la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/80
Similar lots by type
-
#611
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#671
Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#641
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#809
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#565
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300/500 -
#670
Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.
Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.No longer availableDim. b: 33 - 51 cmEstimate: € 20/40 -
#588
Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/260 -
#647
Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.No longer availableDim. L 27,5 cmEstimate: € 120/160 -
#749Royal Kentucky
Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#392
Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#819
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#768
Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#578
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270/320 -
#547
Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#577
Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200/250 -
#674
Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#601
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550/650 -
#548
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270/320 -
#665
Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.
Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. 48 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#402
Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#807
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#773
Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#631Lazarus TakawiraPeriod: °1952
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/250 -
#651
Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#242
“Familieportret van een man met vouwmeter, zijn vrouw en hun dochter”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
“Portrait de famille représentant un homme avec un mètre pliant, sa femme et leur fille”. Huile sur toile. Ecole belge, XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 250/450 -
#383
Een partij albums met chromo’s.
Lot d’albums aux chromos.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#583
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#334
“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Détail d’une oeuvre plus grande du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 300/400 -
#255
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met munten. République Francaise 10 F 1907. George III 1817. en Bolivar Liberador. Venezuela 1930.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct et serti de pièces. République Française 10 F 1907 . George III 1817. en Bolivar Liberador. Venezuele 1930.No longer availableDim. 48,13 gEstimate: € 1200/1400 -
#677Willy Vandersteen
“Snoek in den hoek.” Uitgave omstreeks 1952. Eerste uitgave. Beschadigde rug.
“Snoek in den hoek”. Edition 1952. Première édition. Dos endommagé.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#22Atelier de Desmadryl Jeune
“Carte de la plaine de Troïe”. Een XIXe eeuwse kaart. Drukkerij G. Engelmann (Mulhouse 1788-1839). Godefroy Engelmann was de uitvinder van de chromolithografie.
“Carte de la plaine de Troïe”. Carte du XIXe siècle. Imp. G. Engelmann. Godefroy Engelmann fût l’inventeur de la chromolithographie.No longer availableDim. 22 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#356
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300 -
#113
Een driedelig klokstel van arduin in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.
Garniture trois pièces en pierre de taille de style Napoléon III comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#284P.L. Goovaerts
“Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60/100