Similar lots by type
-
#637
Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 850 / 950 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#633
Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.
Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 160 / 180 -
#275Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#772
Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400 / 500 -
#781Royal Epiag
Een reeks van twaalf borden van Tsjechisch porselein, versierd met fruitstillevens.
Une série de douze assiettes en porcelaine Tchèque, décor de nature mortes de fruits.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#640Girard Perregaux
Een roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#663
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.
Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164Franz VinckPeriod: 1827 - 1903
“De visser overhandigt de Doge de ring van Sint Marcus”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Pâris Bordone.
”Le pêcheur donne la bague de Saint Marc au Doge”. Huile sur toile. Signée. D’après Pâris Bordone.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#434
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#657
Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#177
Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre veiné brun, décoration d’un buste féminin en régule et dompteurs de chevaux d’après ‘Les Chevaux de Marly’. Pas de clé.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#686
Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.
Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#261
Een gedenkbeker met deksel van meerkleurig en Parijs’ porselein met een handgeschilderd decor van vogels.
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219
“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#794
Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir Louis Philippe à encadrement en acajou.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 50 / 60 -
#641
Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 88 x 45 cm (met lijst)Estimate: € 190 / 210 -
#785
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.
Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. 71 x 46 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#253
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#658
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#438
Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#590Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#220
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 100 / 150 -
#605Dinh Van Paris
Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#736
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 320 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592
Gelakt ladenkastje.
Une armoire à tiroirs laquée.No longer availableDim. 100 x 73 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#611
Een grote schotel van Chinees porselein met een grijs op wit decor van personages en een kraanvogel in een tuin.
Un grand plat en porcelaine de Chine, décor gris sur blanc de personnages et une grue dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 260 / 280 -
#34Pellegrino da Colle
“Binnenbrengen van het vee”. Een Italiaanse gravure. Venetië, 1750.
”Rassemblage du bétail”. Une gravure italienne. Venise, 1750.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 55 / 65 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de 1,10 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 700 / 1000 -
#312
“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.
”Femme avec chapeau”. Huile sur toile. Monogramme ‘E.V.’. Restauration dans une zone neutre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#528
Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563
Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
Une canne en os et bois laqué noir.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#407Limoges France
Een lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
Un lot de 15 assiettes. Wagenmackers, Anvers.No longer availableDim. Ø 29 en 23 en 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#163
Een paar bronzen waterdragers.
Une paire de porteurs d’eau en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#647
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120