Similar lots by type
-
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
Un grand vase en faïence allemande, glaçure en deux couleurs.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#47Een polychroom cloisonné ei.
Un oeuf en cloisonné polychrome.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.No longer availableEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#44Julien Van Santen“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#796Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.
Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 55 / 65 -
#85Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#268Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180 / 200 -
#902Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
Une garniture de cheminée en cuivre et onyx.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#129“Winters zicht op een havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernal sur village portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#832Een porseleinen theesetje voor vier personen met verzilverde randen. Op dienblad.
Un service à thé pour quatre convives, rebords en argent. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
Une paire de vases dans le style des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#690Een zilveren armband met gouden toets.
Un bracelet en argent, touche dorée.No longer availableDim. 24,54 gEstimate: € 100 / 150

