#47Een polychroom cloisonné ei.
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460
#589Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400 -
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#467A. Mathieux“Balancerend naakt.” Gesculpteerd beeldje in lindenhout op sokkel. Stijl Art Deco.
#160Een paar 18 karaats drie kleurige gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,87 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or de trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,87 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 800 / 900 -
#66Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
#753een polychrome Murano vaas.
#343Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
#23Christofle FranceTwaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
#140Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#735Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (glas los).
Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.No longer availableDim. ø 32 cmEstimate: € 420 / 460