#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#47Een polychroom cloisonné ei.
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40
#812Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
#58Een etui met twaalf zilveren dessertvorkjes. 800‰.
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 66 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#693Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#680Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
#286Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#156Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
Une paire de représentations allégoriques en biscuit vert et blanc. Style Wedgewood.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 50