Similar lots by type
-
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
Un grand vase en faïence allemande, glaçure en deux couleurs.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#47Een polychroom cloisonné ei.
Un oeuf en cloisonné polychrome.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#373Een insteekalbum met postzegels van de D.D.R. 1949-1977. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1960-1986. En een restant van postzegelverzameling en postzegels Berlijn 1960-1981.
Un album de collection à timbres postales , D.D.R. 1949-1977. Une pince avec des timbres B.R.D. 1960-1986. Et une partie restante d’une collection de timbres postes de Berlin, 1960-1981.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#694Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#54“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#503Een schemerlamp van Chinees porselein.
Une lampe en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#393Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.
Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.No longer availableDim. l : 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#823Een art deco vaas van oker glas.
Un vase Art Déco en verre ocre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#733Cristal d’arquesEen glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.
Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#884Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
Un lot de huit verres à champagne différents en cristal.No longer availableEstimate: € 15 / 20

