Similar lots by type
-
#658
Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#207
Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#7
Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#419
Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#88
Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
Un grand vase en faïence allemande, glaçure en deux couleurs.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87
Een paar witmetalen poppenstoelen.
Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#47
Een polychroom cloisonné ei.
Un oeuf en cloisonné polychrome.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#128
Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.
Un buste féminin en marbre veiné blanc. Pas de signature.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#2Limoges France
Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
Un lot de six coquetiers en porcelaine, décor floral. Marque.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#574
“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100 / 160 -
#701
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales, cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. l: 18 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#877h: 10 cm, b 20 cm
Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20 / 35 -
#399Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. gesigneerd en genummerd 1/20.
”Fermette en Campine”. Une eau-forte, signée et numérotée 1/20.No longer availableDim. 41,5 x 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#26
Een notenhouten muziekstaander met gedraaide stijlen. Bovenste galerijtje manco.
Un pupitre en noyer, montants torsadés. Galerie supérieure manquante.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 60 / 100 -
#230
Een bijzonder 18 karaats geel gouden armband bezet met parels en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de deux perles et de deux améthystes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#682P. Alechinsky
Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1969 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée et datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#341
Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.
Un groupe Art Déco en régule de deux chiens sur socle en onyx.No longer availableDim. l: 31,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#662Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Sirènes”. Une étude. Crayon sur papier. Avec estampe d’atelier.No longer availableDim. 24 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#543
Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
Un petit cabinet à bijoux japonais laqué.No longer availableDim. 62 x 38 x 20 cmEstimate: € 100 / 120