#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#47Een polychroom cloisonné ei.
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460
#135Jaeger-LecoultreEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#803Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
#740Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250 / 350 -
#543Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
#86Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200 -
#801Een zittende Boeddha van brons.
#220Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
#81Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
#384Donadoni“Zwaan”. Litho. Gesigneerd en genummerd.
#787Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.
#155PomellatoEen 18 karaats geel gouden ring bezet met een granaat ± 8 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade de ± 8 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 800 / 1000