#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#47Een polychroom cloisonné ei.
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400
#841Een oud koffieblik van Stroobants koffie.
#82Al. De Dobbelaer“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#368Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#851Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
#335CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant un plat à fraises, une cruche ‘vat 69’, un panier, un plat, une Vierge , une miniature et une petite lampe.No longer availableEstimate: € 35 / 45