Similar lots by type
-
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
Un grand vase en faïence allemande, glaçure en deux couleurs.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#47Een polychroom cloisonné ei.
Un oeuf en cloisonné polychrome.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#893Zes diverse stripverhalen. Hardcovers en 1 softcover . Goede staat. Overwegend eerste drukken.
Six bandes dessinées divers. 5 Reliures rigides. En bon état. La plupart première édition.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct avec une paire de boucles d’oreilles assortie.No longer availableDim. 12,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#268Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180 / 200 -
#650Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#122I. Verheyden“Platbodems op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Barges sur l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#206Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#285Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
Deux carpettes Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 80 & 155 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#348Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#603Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 240 -
#538Twee Chinese juwelenkistjes met opengewerkte plaquettes van jade en met messingen beslag.
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 120 / 160

