#110Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 480 / 550 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#412Twee offsetprints, de Reichstag ingepakt door Christo met in één van de kaders een stuk van de originele doek waarmee deze ingepakt was.
A set of 2 offset prints, the Reichstag wrapped by Christo, with a piece of the original cloth used for the wrapping in one of the frames.No longer availableDim. h 85 x b 54 cmEstimate: € 240 / 320 -
#540Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 750 / 850 -
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#586Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150