#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#295Beukenhouten schildersezel.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#236Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.No longer availableDim. 120 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#539René Engelen“Scheldedijk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1961.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#162Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 41 x 58,5cmEstimate: € 300 / 400