#537
Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#173Delvaux
Een cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#169
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#132
“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
"Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#228
‘Moeder en kind’, een bronzen beeld op groen marmeren sokkel, draagt handtekening.
"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119
“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#68
Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.
A lot of 5 French porcelain figurines and wall decor. Attached biscuit figurine of mother with child. Missing thumb of child.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#71Paul Vaidie
Een Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#538
Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553
Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#422Walter Vilain
“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#56
Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
A solid oak trunk with iron fittings.No longer availableDim. 47 x 103 x 47 cmEstimate: € 80 / 120