#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
#183Carl Zeiss, JenaEen Carl Zeiss Jena microscoop, genummerd 11596 met bijhorend diverse lenzen, toebehoren en enkele chemicaliën.
A Carl Zeiss Jena microscope, numbered 11596, accompanied by various lenses, accessories, and some chemicals.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 250 / 300 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60