#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#175Een armband met 18 kt geelgouden tussenstukken en rode geweven stof.
A bracelet with 18kt yellow gold links and red woven fabric.No longer availableDim. bruto: 29,10 gEstimate: € 900 / 1000 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
"Church Street in Lier". A painting, oil on panel. Signed and dated '72 at the bottom. Titled on the verso.No longer availableDim. 120 x 88cmEstimate: € 150 / 200