#384"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#380Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#258Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.No longer availableDim. 28 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.No longer availableDim. 35,5 x 22cmEstimate: € 180 / 220