#461Robbedoes
#271Viners of Sheffield
#425
Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#499
#158
Een lot van drie zilveren doosjes waarvan het eerste gemerkt met Engelse keuren: William Comyns & Sons, London, 1901, 100 gram, het tweede met Franse keuren: Claude Doutre Roussel, Parijs, ca1900, 60 gram en het derde met Duitse keuren gemerkt 800, 45 gram. Toegevoegd een verzilverd pillendoosje.
#385Kienzle
Een bronzen 7-dagen tafelklok. Gemerkt. Jaren ‘50.
A bronze 7-day table clock. Marked. From the 1950s.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#16
Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#348
#361Liebig Chromos
Een lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75/125 -
#748
An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50/70 -
#106
#541
Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400/500