#513Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45 / 55 -
#102Luce VersluysPeriod: °1912“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#28Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#660Een groot lot Oosterse dolken, we voegen er nog een jagersmes en een houten knuppel aan toe.
A lot of Oriental daggers, together with a hunter’s knife and a wooden bat.No longer availableDim. l: 46 - 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#691Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen van +- 0,25 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with small brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and marquise cut sapphires of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 380 / 450 -
#416Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade
A wooden rectangular gateleg table with drawer.No longer availableDim. 117 x 92 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#146Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)
A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)No longer availableDim. 92 x 152 x 61 cmEstimate: € 400 / 600