Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar rederijvlaggetjes van de ‘South African Lines’
Een paar rederijvlaggetjes van de ‘South African Lines’
Een paar rederijvlaggetjes van de ‘South African Lines’

Een paar rederijvlaggetjes van de ‘South African Lines’.

Une paire de drapeaux d’armateur de ‘South African Lines”.
Dim. h: 48 cm
SKU: 2105190383.
Category: curiosa.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #383
Estimate: € 55 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #287

    Een partij van vijf hoedenvormen.

    Un lot de cinq formes à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #789

    Twee wortels van koffieplanten.

    Deux racines de plantes à café.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #647

    Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.

    Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #735
    Berkel

    Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.

    Une ancienne balance, debout, poids max. de 40 kg.
    No longer available
    Dim. h: 151 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #788

    Een schijf gepolijst versteend hout.

    Un disque de bois pétrifié polis.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #791

    Twee oude bijlen met houten stelen.

    Deux anciennes haches à manche en bois.
    No longer available
    Dim. l: 72 en 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #11

    Een gemarqueteerd naaikoffertje.

    Un coffret à couture en marqueterie.
    No longer available
    Dim. 8 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #408

    Een bronzen schaaltje met een oorlogsscène geflankeerd door een arend en een leeuw met het opschrift ‘Yzer 1914’.

    Une coupelle en bronze, scène de guerre, un aigle et un lion , écriture ‘Yzer 1914’.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 32 / 35
  • #844
    Berkel

    Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.

    Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.
    No longer available
    Dim. 73 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #582

    Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

    Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.
    No longer available
    Dim. 89 x 72 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #512

    Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.

    Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.
    No longer available
    Dim. 56 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #499

    Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.

    Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #381

    Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.

    Une garniture de bureau sous forme de canon.
    No longer available
    Dim. l:24 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #877

    Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.

    Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #128

    Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.

    Deux ornements de porte en forme de deux chevaux houleux.
    No longer available
    Dim. l: 22cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #691

    Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #871
    Baccarat

    Drie kleurloos kristallen schaaltjes.

    Trois petites coupelles en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. 8 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #636

    Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.

    Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.
    No longer available
    Dim. 92 x 120 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #373

    Een grote bolle vaas van Booms glas met een decor van herten. Gesigneerd ‘Artuer’.

    Un grand vase sphérique en verre de Boom, décor de cerfs. Signé: ‘Artuer’.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een vaas van groen geglazuurd aardewerk met een bloemendecor in reliëf. West-Duitsland.

    Un vase en faïence à glaçure verte, décors de fleurs en relief. Allemagne de l’Est.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #344
    Swarovski

    “Kleine Pierrot” & “Eekhoorntje”. Twee geslepen kristallen beeldjes. In originele etuis.

    ”Petit Pierrot” & “ Ecureuil”. Deux statues en cristal taillé. Dans étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #754

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une sculpture africaine de divers personnages.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #787

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène, non figurative.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #355

    Een hoekmeubel met een gebeeldhouwde lade en een paneeldeur. XIXe eeuw.

    Un meuble en coin à tiroir sculpté et une porte panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 97 x 95 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #110

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,54 ct.
    No longer available
    Dim. 4,49 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #222
    Franz Van Diest

    “Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #728

    Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.

    Une statue africaine fétiche aux clous.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #92
    Octavius Thomas Clarke
    Period: 1850 - 1921.

    “On the river Tarell, Wales”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.

    ”On the river Tarell, Wales”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.
    No longer available
    Dim. 35 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44

    “Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 49 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More