#102Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#552Jan HermusEen lot van 6 werken van de Mechelse kunstenaar Jan Hermus. Allen gesigneerd.
A lot of 6 works by the Mechelen artist Jan Hermus. All signed.No longer availableDim. h 22 x b 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
#269‘Zeehaven met zonneklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbather', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#432Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
#142Henri Privat-LivemontPeriod: 1861-1936“Les Boches”. Een kunstmap met 6 litho’s, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
"Les Boches". An art portfolio with 6 lithographs, mixed media. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 37cmEstimate: € 300 / 400
#36Een ovalen eikenhouten bijzettafel met inlegwerk in de rand en een rood marmeren blad.
An oval oak side table with inlay work in the edge and a red marble top.No longer availableDim. 78 x 79 x 60Estimate: € 40 / 60 -
#580Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van 1,16 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald weighing 1.16 ct and diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 7,90 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#311Val Saint LambertEen grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
#315Claude Carbonell“Boerenpaar.” Een paar aardewerken popjes uit de Provence.
"Farm couple." A pair of clay figurines from Provence.No longer availableDim. h 25 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#526Indo-TabrizEen Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.
An Indian hand-knotted Tabriz runner in Kashmir silk. Intricately detailed Saph design. Comes with certificate.No longer availableDim. 467 x 91cmEstimate: € 350 / 550 -
#219Vital Keuller“Vijverzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.
"Landscape with a pond." Oil on canvas. Signed. Dated 1945.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#39J.P. NealeEen lot van 3 handgekleurde gravures op papier. Architecturaal thema. Ontwerp door J.P. Neale, druk door Hobson, Varral & Wallace. Gedateerd 1831. In verpakking.
#375Een skelet met armen over het hoofd, gesculpteerd uit gewei. Vermoedelijk Duits werk.
A skeleton with arms over its head, sculpted from antler. Presumably German work.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
A set of 6 silver butter knives, Sheffield, England, 1894, maker's mark W.D. In its original box.No longer availableDim. l 17 cmEstimate: € 40 / 60