#85MarvinEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#16Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.
Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.No longer availableDim. 193,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#459Friedländer“Abstract liggend naakt.” Litho. Genummerd 110/300.
”Nu couché abstrait”. Une lithographie. Numérotée 110/300.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#380Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
#358Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900 / 1000