Other lots in this auction
-
#236Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met vier deuren, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à quatre portes, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#558Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632Een ovale spiegel met gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#284Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#591Drie gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van krokodillen. Eerste helft XXste eeuw.
Une paire de défenses africaines sous forme de crocodiles sculptés.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
Un couteau tibétain en bronze, décoration d’un animal fantastique à couronne.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#413Een lot van zes boeken met betrekking tot België:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Drie delen.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011. - “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011. - “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.
Un lot de six livres en relation avec la Belgique:- “Nieuwe geschiedenis van België”. Ed Lannoo, 2005. Trois volumes.- “De provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo, 2011.- “1000 plekken die je écht moet gezien hebben”. Ed. Lannoo, 2011.- “De mooiste dorpen van België”. Ed. Lannoo, 2011.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#783F. Delannay-Bouillon à BruxellesEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#320Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800 -
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321FuerstenbergEen driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.No longer availableEstimate: € 30 / 40

