#57Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#228Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een koppel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome dorée, décor peint à la main d’un couple.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#202Frans Van Mieris“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#72A. Pataux“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#458Een Sint-Jozef met kind van meerkleurig biscuit. Onder stolp.
Un Saint Joseph avec enfant en biscuit polychrome. Sous cloche.No longer availableDim. h: 46 cm (stolp)Estimate: € 40 / 60 -
#617Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 467 cmEstimate: € 250 / 300 -
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#720Omega De Ville AutomaticEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#78Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
#14Jules De Bruycker“St-Severin, Parijs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”St. Séverin, Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 50