Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar rood marmeren fotokadertjes.

Een paar rood marmeren fotokadertjes.

Une paire de cadres en marbre rouge.
Dim. b: 22 cm
SKU: 2906210679.
Category: Marmer.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #679
Estimate: € 15 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #521

    Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.

    Une tête de femme en bronze sur un socle en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #108
    Pierre le Faguays
    Period: 1892 - 1962

    “Danseres met cimbalen”. Een art deco beeldje van kunstbrons op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    Danseuse aux cymbales. Une statuette Art Déco en bronze sur un socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #640

    Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.

    Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #187

    Een art deco danseres van brons op meersoortig marmeren sokkel, naar een werk van Chiparus.

    Une danseuse en bronze art déco sur un socle en marbre de divers types, d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #99
    Rik Mulders

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #102
    Dali

    Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #184

    Een gepolijste belemnietenfossiel.

    Fossile de belemnite poli.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #698

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #282

    Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.

    Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.
    No longer available
    Dim. 29 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120

    Een 14 K geelgouden armband met twee arendskoppen.

    Un bracelet en or jaune 14K avec deux têtes d'aigle.
    No longer available
    Dim. 23,10 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #219

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #124
    Rik Mulders

    “Koeien aan de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vaches à l'abreuvoir. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag.

    Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. 110 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #164
    Jean de Haen
    Period: 1861 - 1930

    “Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.

    Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #649

    Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.

    Une console murale de style Louis XVI en chêne avec un dessus en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 95 x 68 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #273

    Een lot aardewerk, bestaande uit drie Chinese kommetjes, waarbij één met meerkleurig en één met capucineglazuurs, dekselpotje, een veldfles en een kruik.

    Un lot de poterie, composé de trois bols chinois, un à glaçure multicolore et un à glaçure capucine, un pot à couvercle, une gourde et un pichet.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 29 cm Ø: 9 - 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More