Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.

Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.

Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.
Dim. h: 132 cm
SKU: 2506190601.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #601
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #857

    Een bronzen Boeddhistisch beeldje.

    Une statue Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #728
    Demanet

    Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.

    Un buste en terre-cuite. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221

    Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.

    Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #657

    Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

    Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.

    Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; b: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #568

    Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.

    Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #456

    Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.

    Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #118
    Paul Sertsté
    Period: 1910 - 2000

    “Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.

    ”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #818

    Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #833

    Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.

    Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #283

    Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.

    Une théière persane en argent. Piédouche argenté.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #566

    Een Afghaans tapijt.

    Un tapis Afghan.
    No longer available
    Dim. 316 x 218 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    Een Art-Deco beeld van een boogschutter.

    Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm; l: 60 cm.
    Estimate: € 180 / 200
  • #908

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #801

    Een zittende Boeddha van brons.

    Un Bouddha en bronze assis.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #281

    Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.

    Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #641

    Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.

    Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #839

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.

    Un buste d’homme en plâtre à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #661

    Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.

    Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #158

    “Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.

    ”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #617

    Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 240

Other lots in this auction

  • #611

    Een Chinese porseleinen schotel in famille jaune met cartouches van landarbeiders op de vleugel en een tafereel met figuren op het plat.

    Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.
    No longer available
    Dim. ø 32 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #807

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk met decors van vogels in bloeiende struiken en getooid met een vogel op de deksels.

    Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft polychrome, décor d’oiseaux dans des arbustes en floraison, et oiseaux sur les couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #379

    “Scène met vrouwen en paraplu’s” . Een lithografie. Gesigneerd Guy Cambier en genummerd 24/100 buiten de plaat.

    ”Scène de femmes et parapluies”. Une lithographie. Signée Guy Cambier et numérotée 24/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #508

    Een klein theepotje met warmhouder van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une petite théière avec réchaud en porcelaine chinoise, décor de chiens Fô sur fond bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #282
    Albert De Deken

    “Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #392

    Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.

    Une plaque Louis XVI ovale en creamware.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #864

    Een lot van zes geslepen en gegraveerde kristallen glazen, oranje in de massa, met bloemendecor.

    Un lot de six verres en cristal taillé et gravé, orange dans la masse, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #33

    Een Engelse hoge hoed van zwart vilt. Aangekocht bij Delvigne in Antwerpen. In (beschadigde) hoedendoos.

    Un haut de forme anglais en feutre noir. Delvigne, Anvers. Dans une boîte à chapeau (dégâts).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #751
    Valenti, Italy

    Een vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.

    Un lampadaire vintage. Modèle “Tama Red & White”, d’après une création par Isao Hosoe. 1975.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #909

    Een staande lamp van koper in barokke stijl.

    Lampadaire en cuivre de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #276

    Louis-Philippe mahoniehouten secretaire met zwart marmeren blad. Met een lade en twee deuren.

    Un secrétaire en acajou Louis Philippe à tablette en marbre noir. Un tiroir et deux portes.
    No longer available
    Dim. 160 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More