Similar lots by type
-
#37Een oude messingen bel.
Une ancienne sonnette en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#438Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#391Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#94Albert Lebourg“Kanaalzichten”. Paar aquarellen. Gesigneerd, de éne “Rouen”, de andere 1920.
”Vue sur canaux”. Une paire d’aquarelles. Signées, “Rouen” et 1920.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#156Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500 -
#694Robert HerberigsEen paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.
Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.No longer availableDim. 54 x 64 & 73 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de quinze pots de pharmacie différents en verre ambre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#42Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
Un support pour plantes en faïence, décoration en relief polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#681Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
Un masque en bois sculpté. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 75 -
#291Maëlzel PaquetEen metronoom in Braziliaans rozenhout. Omstreeks 1846.
Un métronome en bois de rose brésilien. +- 1846.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#581Een grote Chinese voorraadbus van metaal.
Un grand pot à réserve en métal chinois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#772Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400 / 500

