Other lots in this auction
-
#421Noritake, Japan
Een grote sierschotel met meerkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarbord 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.
Un grand plat décoratif à décor multicolore et doré de fleurs et de papillons. Assiette de l’année 1978. Marquée et numérotée 1529/3000.No longer availableDim. Ø: 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#655
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
Une table de bridge avec des pieds pliants avec un plateau de jeu en velours de haute qualité.No longer availableDim. 77 x 77 cmEstimate: € 25 / 35 -
#8
Een verguld bronzen en messingen kerklezenaar. Het verstelbare leesvlak versierd met halmen rond een christogram. De voet versierd met geëmailleerde plaquettes en op drakenpootjes. XIXe eeuw.
Lutrin d'église en bronze doré et laiton. La surface de lecture orientable est ornée de chaumes autour d'un christogramme. La base décorée de plaques d'émail et sur des pieds de dragon. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527
Een verguld houten Thaise Boeddha.
Un bouddha thaïlandais en bois doré.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30
Een hanger van 18 K geelgoud en zilver en een 18 K geelgouden broche met robijntjes en een speld bezet met pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats et argent et une broche en or jaune 18 carats avec rubis et une broche sertie de perles.No longer availableDim. 7,68 gEstimate: € 230 / 300 -
#29Karel De Swerts
“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#685
Een zware eikenhouten balk, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest. Voor XVe eeuw. Op wielen.
Une lourde poutre en chêne, de la Sint Sulpitiuskerk à Diest. Avant XVe siècle. Sur roues.No longer availableDim. 165 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct. en een saffier van +- 0,32 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,42 ct et d'un saphir de +- 0,32 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#630
Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#353
Twee op bamboe geschreven Hindoeistische verhalen met tekeningen.
Deux histoires hindoues avec des dessins écrits sur du bambou.No longer availableDim. l: 27 & 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#84Karel De Swerts
“Paasbloemen” en “Lelieachtigen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fleurs de Pâques" et "Lys". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 40 cm & 70 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#676
Twee verschillende gefineerde Lodewijk XVI nachtkastjes, telkens met een lade, een deurtje en een marmeren blad. Het geheel versierd met parketwerk en bronzen beslag.
Deux chevets Louis XVI différents en placage, chacun avec un tiroir, une porte et un plateau en marbre. Le tout décoré de parquet et de ferrures en bronze.No longer availableDim. 73 x 41 x 35 cmEstimate: € 40 / 60