#370Delvaux, Bruxelles
Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.
#5
Een antiek goudweegschaaltje met compleet gewichtensetje en in doosje.
#577
Paar Satsumavazen. Kleine schilfers aan de basis.
Paire de vases Satsuma. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h:37,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#61Makkum
#532
#223
Een paar koperen kandelaars rijkelijk gedecoreerd met fabeldieren.
#90
Une broche en or jaune 18 kt sertie de perles et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 350 / 400 -
#22Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
"Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#549
Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
#470
Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 124 x 119 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566
Twee gebeeldhouwd hardhouten bijzettafeltjes met bloemenmotieven. Thailand.
#690Brown & Beres Designs Inc.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60