#638Een kristalglazen staande lamp met geslepen details.
#425Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.
A set of 2 semi-circular wooden console tables with a white marble top.No longer availableDim. 73 x 48 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#182Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#560Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,01 ct GVS en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 1.01 ct GVS and diamonds with a total weight of 0.30 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#1Een aardewerken beeld van een adelaar op rots, getekend HK. op de zijkant van de rots.
A faience sculpture of an eagle on a rock, signed HK on the side of the rock.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#467LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#365Een conische glazen kom, blauw in de massa.
A conical glass bowl, coloured blue in the mass.No longer availableDim. h 16, Ø 28,5 cmEstimate: € 40 / 50