Other lots by Limoges
-
#816LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#813LimogesEen koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#807LimogesEen lot porselein met, met de hand gehoogde, bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, drie waterverdampers, een diep en een plat bord, een milieu-de-table, een pillendoosje, een vaasje, een bonbonnière en een pose-cuillere. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines peintes à la main aux décors de fleurs comprenant un pied de lampe, trois encensoirs, une assiette plate et une creuse, un milieu de table, une boîte à pilules, un petit vase, une bonbonnière et un pose cuillère. Marque sur chaque pièce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#81LimogesEen paar schotels met groene rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw.
Deux plats avec rebord en rocaille vert, scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Similar lots by type
-
#668Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#740Val Saint-LambertEen paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#745Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#523“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#253Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.
Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#248Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#661De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.
Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#364Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableDim. h -43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#445Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#710Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500 / 4000 -
#657Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#777Twee diverse borden van polychroom porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#750Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#730Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#295Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.
Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#677Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.
Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#735Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.
Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#739NoritakeTheeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#771Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#446Henriette Ronner“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#720Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#773Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#734Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#292MartheGestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#494PanamarenkoAffiche voor Tentoonstelling Gent 1976. Gesigneerd en genummerd.
Affiche pour l’exposition à Gand 1976. Signée et numérotée.No longer availableDim. 51 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 500 -
#576Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.
Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.No longer availableDim. 52 x Ø: 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#411Een serveerwagentje met een glazen blad met onderaan een oude prent met een jachttafereel. Medio XXe eeuw.
Un chariot de service avec un plateau en verre, et en dessous une ancienne illustration d’une scène de chasse. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 73 x 80 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Ridderbosch“Place Royale Bruxelles”. Gravure door Leizel, ingekleurd.
“Place Royale Bruxelles”. Gravure par Leizel. Colorée à la main.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#822Een halfrond bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer met vier tapse poten, een klapblad en twee laden, versierd met messingen ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Petit meuble demi-lune en placage d’acajou sur quatre pieds gaines, tablette abattante et deux tiroirs, orné de traits de laitons. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#126MoudEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 240 cmEstimate: € 200 / 240 -
#225Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revetue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#206Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge Anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#324“Vee aan de rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Bétail au bord de la rivière”. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 200 / 240

