Similar lots by type
-
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#631Volkstedt/Rudolstadt
Een dame en een heer van meerkleurig porselein. Enkele vingertjes manco bij de dame en de wandelstok van de heer gerestaureerd. Mogelijk Macheleid of Eckert. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Dame et homme en porcelaine polychrome. Quelques doigts manquent chez la femme et la canne de l’homme est restaurée. Probablement Macheleid ou Eckert. Marque sous la vase, vers 1900.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/200 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#997Spode
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#1141
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1065KPM
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1123
Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#807Krautheim
Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#653
Romantisch koppel met engeltjes. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Couple romantique aux angelots. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#794
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#218Goebel
“Dame met kooitjes” & “Visser”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Femme aux petites cages” et “Pêcheur”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#607Sitzendorf
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/69 -
#727
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.
Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360/380 -
#597
Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#1073Limoges
Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#404
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#603
Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.
Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 110 & 100 cmEstimate: € 300/400 -
#1140
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1130
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#606
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance. Travail malinois.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180/240 -
#213
Een eikenhouten sculptuur met de voorstelling van een classicistische vrouwenfiguur. Antwerpen XVIIde eeuw.
Sculpture en chêne représentant une femme classique. Anvers, XVIIe siècle.No longer availableDim. H 72 cmEstimate: € 180/250 -
#581Delvaux
Een handtas van bruin leder, model “Satan”. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun, modèle Satan. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 280/300 -
#277
Een merkwaardige vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van vruchten. Gemerkt ‘Le Verre Français”.
Vase remarquable en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque Le Verre Français.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/180 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#638Delvaux
Een kleine gedragen zwart lederen handtas.
Petit sac à main en cuir noir. Bien porté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#742
Twee halssnoeren van spondylusschelpen, één met hanger met zilveren afwerking.
Deux colliers en coquilles de spondylus, un avec pendentif monté en argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#214
Een vrouwenportret als onderdeel van een groter werk. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Buste de jeune femme”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#1005Stein
Vijf bierpullen van aardewerk en tin met tinnen deksels. Eén van gereven tin met wildscènes (H. 20 cm). Eén met een biermeisje en de tekst “Es Liser is a lustig’s, A wundernett’s Kind, Acht Krugel auf amol dos geht wia der Wind”, gemerkt V.B. (H. 15 cm). Eén Westerwald met tekst “Ein guter Trunk ist jedem recht dem Fürsten, Bürger und dem Knecht” (H. 16 cm). Eén in grijs en kobaltblauw met “Hopfen und Malz Gott erhalt’s”, gemerkt Corzelius (H. 18 cm). Eén in Delfts blauw met bloemen (H. 15 cm).(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#399
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#129Gabriël De Pauw
“Paar landschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paire de paysages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#789
Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100