Similar lots by type
-
#780Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.No longer availableDim. h: 9 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.
Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32 / 40 -
#889Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#705Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#708Een voorstelling van een keizerlijk figuur met dienaars en schildpadden van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une représentation d’une figure Impériale et servants et tortues, en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#730Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.
”St. Pierre”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#735Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.
Une jardinière en faïence belge. Sur socle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#537Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#750Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#770Boch Frères KeramisEen bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.
Un vase sphérique en faïence à glaçure brune et dorée et décor floral dans une frise. Marque sous la base. Décor N° 2919. Un cheveux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#843Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#675Julia RamalhoPeriod: °1946“Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.
”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#301Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.
Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#841Drie paar siervaasjes van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met restauratie.
Trois paires de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase avec restauration.No longer availableDim. h: 17 - 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#46Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.
Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 - 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#737Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
Une série de quatre carreaux Art Déco de Hemiksem.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#628Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.
Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#729Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.
Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 47 - 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.
Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#238Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met bladeren, bessen en vier vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje licht beschadigd.
Un vase en faïence décoration de feuilles, baies et de quatre petits oiseaux en haut-relief. Un petit bec d’oiseau cassé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#725Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Un grand vase en faïence de Torhout, décor de chardons stylisés.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#762Een aardewerken tabakspot met messingen deksel en met opschrift “Tabac de la Semois”.
Un pot à tabac en faïence à couvercle en laiton et inscription “Tabac de la Semois”.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#803Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Une jardinière en faïence de Rouen.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#327Lot van 4 diverse tekeningen :Een Chinese aquarel op zijde (letsels). Baraldi.“Salomé (Oscar Wilde)”, gemengde techniek. F.M. Melckers 1937.“Man met hoed”. Pastel. Belgische School XIXde eeuw. ““Herenportret”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.
Un lot de quatre dessins: Une aquarelle chinoise sur soie (dégâts) . Baraldi. “Salomé (Oscar Wilde)”. Techniques mixtes. F.M. Melckers 1937. “Homme et chapeau”. Pastel. Ecole belge XIXème siècle.““Portrait d’homme”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#685Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.
Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#399Zes lepeltjes en één suikerlepeltje versierd met rozentakjes van zilver. C.B. 835‰ en drie kleine zilveren lepeltjes van Delheid en zes van Stellamans.
Six petites cuillères et une cuillère à sucre à décoration de branches de rosiers en argent. C.B. 835‰No longer availableDim. 124 gEstimate: € 30 / 40 -
#503Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#419Zes verschillende kopjes en drie schoteltjes van Capucineporselein met blauw-witte decors binnenin. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén schoteltje Europees. (met schilfer).
Six tasses différentes et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décor bleu et blanc à l’intérieur. Une soucoupe européenne avec un éclat.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#674Henri Cassiers“Schets met Hollandse vrouwen”. Houtskool. Gemonogrammeerd.
”Croquis , femmes hollandaises”. Fusain. Porte un monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 17,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#491Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.
Un pot à gingembre noir en porcelaine de Chine. Décoration de fleurs et de martin-pêcheur.No longer availableDim. 34,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#433“Tabac de St. Omer.” Een aardewerken tabakspot met koperen deksel.
”Tabac de St. Omer”. Un pot à tabac avec couvercle en cuivre.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#526Mori BocharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 228 cmEstimate: € 100 / 120 -
#585Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 53 cm Ø 23 cmEstimate: € 360 / 420 -
#819Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 85 / 100

