Similar lots by type
-
#735
Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.
Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55/65 -
#657
Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#739Noritake
Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#773
Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#661
De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.
Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#253
Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.
Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#364
Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableDim. h -43 cmEstimate: € 60/80 -
#523
“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#740Val Saint-Lambert
Een paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#750
Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#678
Twee vaasjes van gebeeldhouwd been. Chinees werk.
Deux petits vases en os sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#730
Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#677
Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.
Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#668
Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/180 -
#445
Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#446Henriette Ronner
“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#777
Twee diverse borden van polychroom porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 20/25 -
#125
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500/4000 -
#720
Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#248
Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#710
Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#295
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.
Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#771
Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#734
Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#439Paul Joostens
“Schets”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#530Swarovski
“De Koedoe”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika” naar ontwerp van Michael Stamey. Jaarlijks item 1994. In originele verpakking en met display.
“Le kudu”. Objets en cristal de la série “Inspiration Afrique”. d’après un modèle de Michael Stamey. Edition annuelle 1994. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 80/120 -
#112Jean Poulain
“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#145
Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.
Un banc en orme robuste. XIXième siècle.No longer availableDim. 98 x 177 cmEstimate: € 240/360 -
#216
Een boekenkast van gefineerd hout met twee paneeldeuren naast twee deuren met rasterwerk. Het geheel versierd met ingelegde motieven en met verguld bronsbeslag in Lodewijk XV-stijl. Begin XXe eeuw.
Une garde-robe en bois de placage avec deux portes à panneaux à côté de deux portes avec treillis, style Baroque. Montures en bronze, et l’ensemble décorée de motifs incrustés en dorure. Début XXième siècle.No longer availableDim. 180 x 222 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#139Blanche Tétard
“Damesportret”. Pastel op papier. Franse School, XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Pastel sur papier. Ecole française, XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 160/280 -
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 450/550 -
#124Henri Van Seben
“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
”Personnages sur la cour”. Aquarelle et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 42,5 x 37,5 cmEstimate: € 50/80 -
#601
Een zittende Boeddha van hout en plaaster met verguld lakwerk en ingelegd met glas. Enkele kleine beschadigingen. Volgens certificaat Birmaans werk, XVIIe eeuw.
Bouddha assis en bois et plâtre doré, avec incrustations de verre coloré. Quelques petits dégâts. Travail Birman du XVIIe siècle (selon un certificat l’accompagnant).No longer availableDim. 134 x 93 cmEstimate: € 3000/4000 -
#534Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#499Jean Fossé
“Danseres”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
“Danseuse”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#602
Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.
Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 192 x 111 x 48 cmEstimate: € 250/350