Similar lots by type
-
#37
“Vrouwelijk naakt met ster”. Een bronzen beeldje op roze marmeren voetstukje. Tijdperk art nouveau.
“Navire féminin avec étoile”. Une statue en bronze sur un socle en marbre rose. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#571
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#655
Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#651
Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#187
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500 / 1600
Other lots in this auction
-
#679Royal Copenhagen
Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.
Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#587
Een Chinees ivoren slagtand met gesculpteerd drakendecor. Op houten staander.
Une défense chinoise en ivoire à décor de dragon sculpté. Sur support en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 300 / 350 -
#438
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un dessin de personnages bleu et blanc sur un fond floral.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 130 / 150 -
#175
Een 18 K geelgouden ring met initialen.
Une bague en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 280 / 350 -
#393
Een designvaas van beige en bruin glas.
Un vase design en verre beige et marron.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 45 / 55 -
#197
Een driedelig schouwgarnituur van brons in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Un ensemble de trois pièces de cheminée en bronze de style éclectique, composé d'une horloge de cheminée et de deux chandeliers à quatre bras.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 180 / 220 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Pelgrimstraat”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 72/150 buiten de plaat.
Pelgrimstraat. Une eau-forte. Signée et numérotée 72/150 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36 x 10,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#306
Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.
Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125
Een 9 K geelgouden ring bezet met onyx.
Une bague en or jaune 9K sertie d'onyx.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 70 / 100 -
#192
Een gebeeldhouwde eikenhouten trumeau versierd met leeuwenkoppen en getorste zuilen.
Un trumeau en chêne sculpté à décor de têtes de lion et de colonnes torsadées.No longer availableDim. 153 X 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#303
Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.
Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000 / 4000