Similar lots by type
-
#651
Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#37
“Vrouwelijk naakt met ster”. Een bronzen beeldje op roze marmeren voetstukje. Tijdperk art nouveau.
“Navire féminin avec étoile”. Une statue en bronze sur un socle en marbre rose. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#571
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#655
Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#151
“The Cowboy”. Ruiter te paard. Bronzen beeld naar het werk van Frederic Remington. Op marmeren voetstuk. Recente geut (Kleine restauratie).
Le Cowboy. Cavalier à cheval. Statue en bronze d'après l'oeuvre de Frederic Remington. Sur socle en marbre. Fonte récente (Petite restauration).No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 500 / 700 -
#602
Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.
Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#225
Een 18 K roze gouden ketting met hanger in de vorm van een letter C bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Un collier en or rose 18 K avec un pendentif en forme de lettre C serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 350 / 400 -
#412
“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90 / 120 -
#101
Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.
Un buste de l'apôtre Jean, avec polychromie originale. Vers 1700.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#50
Een parelcollier met drie rijen parels in drie kleuren en met zilveren slot.
Un collier de perles avec trois rangs de perles en trois couleurs et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#339
Een bronzen vijzel met grote stamper. XIXde eeuw.
Un mortier et grand pilon en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#407
Een paar vaasjes van cloisonné op messing.
Une paire de vases cloisonnés sur laiton.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232Verheijen
“Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.
Forestiers. Huile sur toile marouflée. Signée. Restauration.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en vogels en versierd met hondenkopjes in reliëf.
Un vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et d'oiseaux et décoré de têtes de chien en relief.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 260 / 280 -
#543
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la famille rose.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100 / 120