#283
“Le travail” et “Labor”. Deux sculptures en régule à patine brune. La première d’après Faure de Broussé et la deuxième d’après A.J. Scotte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298
“Dansende muzen”. Een paar beeldjes van zamak. Kleine beschadigingen. Omstreeks 1900.
#303
Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.
Lot de cinq statuettes en régule.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#171
#413
#734
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#273
“Pierrot”. Statuette en régule à patine brune et or sur base en albâtre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60
#38
Een hangconsole van gesculpteerd notenhout in neo-gotische stijl.
#296
Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.
#758Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#544Francis Vaes
“Abstracte spanning”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#476
Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#195
Een 18 karaats geel armband.
Bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 63,13 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#123
Een oude houten voorhamer.
Masse ancienne en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#649
Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.
#557
Drie gebeeldhouwde hoofden: een vrouw met een krokodil op het hoofd, een luipaard en een half luipaard-half man. Onderaan gemerkt. Bagamoyo, Tanzanië.
Trois têtes sculptés: une femme avec une crocodile sur la tête, un léopard et un mi-léopard-mi-jeune-garçon. Marque sous la base. Bagamoyo, Tanzanie.No longer availableDim. H. 35 & 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#420
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#816
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 100