Similar lots by type
-
#638Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Un petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Marqué en bas. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#519Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken en feniksen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de phénix.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 220 / 240 -
#563Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, waarvan twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Bing & Grondahl.
Trois figurines en porcelaine danoise multicolores, dont deux sont marquées par Royal Copenhagen et une par Bing & Grondahl.No longer availableDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 140 / 160 -
#627Een vaasje van Chinees gecraqueleerd porselein met een decor van vissen in ijzerrood. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois en porcelaine craquelée à décor de poisson rouge en fer. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Robert Haviland & Le Tanneur, LimogesEen uitgebreid porseleinen servies met blauwe en gouden rand, bestaande uit 36 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes, een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een ovale schotel, twee grote ronde schotels, een tazza, een schotel op lage voet, een slakom, twee ovale schoteltjes en twee sauskommen.
Un service en porcelaine élaboré avec bord bleu et or, composé de 36 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, 11 tasses et 12 soucoupes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier , un plat ovale, deux grands plats ronds, une tazza, un plat bas, un saladier, deux plats ovales et deux bols à sauce.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#511Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#663Lladro“Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Fille endormie sur les genoux de sa mère . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#583Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.
Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'un oiseau. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Een paar balustervaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de chiens Fo. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#491Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse personages.
Une paire de vases balsutter en porcelaine de Chine à décor multicolore de différents personnages.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 35 / 50 -
#375“Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Card Players . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251Royal DuxEen sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 260 -
#521Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise à décor multicolore de scènes rituelles impériales et d'objets de valeur. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.No longer availableDim. h: 54 cm (stolp)Estimate: € 60 / 80 -
#677Een antiek vaasje van Cantonporselein. Gat gemaakt in de bodem voor montage op elektriciteit.
Un vase antique en porcelaine de Canton. Fond troué pour le montage sur électricité.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#517Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#177Een driedelig porseleinen kaststel met romantische decors in cartouches, omlijst met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond.
Une garniture en porcelaine trois pièces aux décors romantiques en cartouches, encadrée de motifs dorés et sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 54 & 36 cmEstimate: € 200 / 280 -
#613“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#527Twee dekselpotjes, een dekselvaasje en een dekselterrine van Chinees porselein met meerkleurige decors.
Deux bocaux à couvercle, un vase à couvercle et une soupière en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.No longer availableDim. h: 13 - 17 cmEstimate: € 220 / 240 -
#153Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 320 / 400 -
#243Capodimonte“Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.
Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#221Een lot van negen siervoorwerpen van Limogesporselein, bestaande uit miniatuurvaasjes en -klompjes, een schaaltje, twee bonbonnières en twee vaasjes.
Un lot de neuf objets de décoration en porcelaine de Limoges, composé de vases miniatures et de sabots, d'un plat, de deux bonbonnières et de deux vases.No longer availableDim. h: 4 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 150 / 180
Other lots in this auction
-
#271“Boogschutter”. Een art deco groep van zamak op arduinen sokkel. Schade aan boog.
Archer . Un groupe art déco de zamak sur socle en pierre bleue. Arc endommagé.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#242Fr. Van Houtven“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Een bronzen bord met een voorstelling van een vechtende draak en een tijger.
Une plaque de bronze représentant un dragon combattant et un tigre.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#244“Hollands molenlandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage de moulin à vent hollandais. Huile sur toile, signée illisible.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#365Kosta BodaEen designschaal van kleurloos Zweeds kristal, model 77710 naar ontwerp van Goran Warff.
Un bol design en cristal suédois incolore, modèle 77710 d'après un dessin de Goran Warff.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Haven van Antwerpen”. Houtskooltekening. Evenals Buelens (?). “Rede van Antwerpen” (26 x 35 cm) (handtekening binnen passe-partout).
Port d'Anvers . Dessin au fusain. Ainsi que Buelens (?). Rade d'Anvers (26 x 35 cm) (signature à l'intérieur du passe-partout).No longer availableDim. .25,5 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.
Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.No longer availableDim. b: 40 & 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#623“Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.
Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#611Een Amerikaanse sabel. Omstreeks 1880.
Un sabre américain. Vers 1880.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 120 / 180 -
#320Een 18 K geelgouden cachetring met een fantasiesteen.
Chevalière en or jaune 18 K sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 11,52 gEstimate: € 300 / 400 -
#680Een armstoel en voetbankje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Fauteuil et repose-pieds en bois de hêtre cintré à la vapeur avec assise cannelée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#200Een 18 K geelgouden ring bezet met een yellow fancy diamant markies cut van 1,21 ct. VVS2. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant jaune fantaisie taille marquis de 1,21 ct. VVS2. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 3600 / 3800




