#239
Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100/120 -
#299
Een spiegel van brons in rococostijl.
#249Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Hibou". Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 49,5 x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#392
Een muziekstaander van zwartgelakt hout.
Porte musique en bois à patine noire.No longer availableDim. h 126 cmEstimate: € 80/120 -
#146
#287
Een messingen haardstel in empirestijl.
#273
#234
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350/500 -
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
#303
Een eikenhouten kist. XVIIe eeuw.
Un coffre en chêne. XVIIième siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200/240 -
#311
Een rond mahoniehouten bijzetmeubeltje.
Un petit meuble d'appoint en acajou.No longer availableDim. h: 56 cm Ø 30 cmEstimate: € 30 /40 -
#91
Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/40