#809Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
#528Een olielamp van opaalglas met een handgeschilderd disteldecor op een marmeren zuiltje met bronzen voet. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#608Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#808Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
#776Een luchter van metaal en hout met een glazen coupe. Tijdperk art deco.
Paire de petits vases en faïence craquelée verte. Travail chinois. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#766Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#421Een kruitdoosje van gedreven geel koper. XIXe eeuw.
#436Een lot van vier verschillende kleine tapijtjes, waarvan twee mechanisch en één Chinees.
#380Een comtoiseklok van geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Comtoise en cuivre jaune à cadran émaillé.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#784Een grote en gevarieerde partij tinnen voorwerpen, bestaande uit schotels, schalen, theepotten, mosterdpotjes, zoutvaatjes, een kandelaar, enz.
Grand lot d’objets e étain dont des plats, des assiettes, des théières, des moutardiers, des salières, un candélabre etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#432“Ploeger bij valavond”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Laboureur au crépuscule”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Een schaaltje van sterling zilver met gegraveerde randen.
#296SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée eet d’un brillant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#489Hubert-Henri De VriesPeriod: 1899-1979“Man met banjo”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1962.
“Homme au banjo”. Huile sur toile. Signée et au verso datée 1962.No longer availableDim. 55 x 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#577Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
#635Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.