Similar lots by type
-
#401Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 200 / 250 -
#688E. Bouret“La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#241Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.
”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400 / 600 -
#716Een paar bronzen olifantenkoppen.
Paire de têtes d’éléphant en bronze.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#715Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#691“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#188Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927“L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#344Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.
Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#205“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#791StaffordshireEen servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#328Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.
Deux assiettes en faïence française.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#758Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.
Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#532Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#393H. BecquetEen aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#534Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
“Figures”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#613Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.
Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#233Kruik van geglazuurd steengoed.
Une cruche en grès à glaçure.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee kruiken en een voetstoofje met houten bakje. Omstreeks 1800.
Lot de faïences flamandes comprenant deux cruches et un chauffe-pieds à encadrement en bois. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#763Hildebert DerreEen gipsen buste van Edward Keurvels (1853-1916, componist en dirigent, leerling van Peter Benoit). Gesigneerd en gedateerd 1925.
Buste en plâtre représentant Edward Keurvels (1853-1916, compositeur et dirigent, élève de Pierre Benoit). Signé et daté 1925.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42“De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.
”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#367Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#62G. Springael“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#523“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#56Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met vier poten in kruisverbinding.
Une table octogonale en chêne sculpté, style Renaissance, a quatre pieds en croix.No longer availableDim. h: 73 cm Ø: 84 cmEstimate: € 200 / 240 -
#224Jan Cockx“Boten aan de oever met molen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux près de la rive et moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 180 / 200 -
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#721Een luchter met centrale coupe en vier lichtpunten. Koper en glas met albasten coupe. Twee appliques in koper met albasten coupes en glazen versieringen
Lustre à coupe centrale et à quatre lumières. Cuivre et verre à coupe en albâtre. Ainsi que deux appliques aux coupes en albâtre et ornements en verre.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#587Een partij diverse postzegels in 11 albums. 1. Zo goed als leeg album, Europa XIXde eeuw, interessant document maar in slechte staat. 2. Varia Duitsland en Groot-Brittannië. 3. Varia U.S.A., Canada e.a. 4. België omstreeks 1970. 5. Varia Frankrijk en Nederland. 6. België omstreeks 1980, enkele eerstedaguitgaven. 7. Tonga e.a. (Scouting), enkele Belgische e.a. 8. Oostenrijk. 9. België, jaren 70. 10. België, jaren 60. 11. Scouting 1960-1974. Evenals talrijke dozen met losse zegels, gefrankeerde ka(..)
Collection de timbres postes dans 11 albums. 1. Un album presque vide Europe XIXe siècle. Intéressant document mais en mauvais état. 2. Allemagne et Grande Bretagne. 3. U.S.A., Canada e.a. 4. Belgique vers 1970. 5. France, Pays Bas. 6. Belgique vers 1980, quelques éditions premier jour. 7. Tonga e.a. (scouting), quelques belges e.a. 8. Autriche. 9. Belgique, années 70. 10. Belgique, années 60. 11. Scouting 1960-1974. Ainsi que plusieurs boîtes aux timbres dépareillés, cartes affranchies, édition(..)No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#384Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#612Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.
Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#164“Stadswal in Palestina”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en toegeschreven aan B.A. Polenov.
”Les rampes, Palestine”. Huile sur panneau. Porte un monogramme et attribué à B.A. Polenov.No longer availableDim. 15 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#15Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (letsel aan één smaragd).
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct (dégât à l’une des émeraudes).No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 200 / 300

