Similar lots by type
-
#292Isabelle
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 50/60 -
#424V. Voronjuk
“Vissersboten bij zonsondergang”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#224H. W. Van Raden
“Bloemenstilleven”. Reproductie.
“Nature morte aux fleurs”. Réproduction.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#842M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#2A. Van Deuren
“Stadszicht met rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville au bord d’une rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 40/50 -
#269Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#422
Een lot van zeventien tekeningen, houtskool, inkt en gouache op papier.
Un lot de 17 dessins en encre, gouache et fusain sur papier.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#532
“Naaktstudie”. Houtskool en gouache op papier. Zonder signatuur.
“Etude d’un nu”. Fusain et gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#39Isidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
Voorstudie voor “De strandwandeling”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
Etude pour “Promenade à la plage”. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#429Karel Van Nuffel
“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20/30 -
#662Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Pompstraatje te Lier”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pompstraatje à Lierre”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 41 cmEstimate: € 50/60 -
#752
Een potloodstudie met een schaap en een geit op papier. Onleesbaar gemonogrameerd. XIXe eeuw.
Etude en crayon sur papier d’un mouton et d’une chèvre. Illisiblement monogrammée. XIXe siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#709
“Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.
“Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 30 x 83 cmEstimate: € 40/50 -
#12Jan Kennis
“Meisjesportret” en “Zelfportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune fille” et “Autoportrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 27 & 34 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#949Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#434E. Toufin (?)
“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#459
Een lot van vier werken:- “Damesportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Bertrand’ en gedateerd ‘78.- “Compositie”. Acryl op karton. Gesigneerd ‘Colin’ en gedateerd ‘92.- “Vrouwelijk naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd 17 april 93.- “Gestileerde flamingo”. Een zeefdruk.
Un lot de quatre oeuvres:- “Portait de femme”. Aquarelle sur papier. Signé “Bertrand” et daté ‘78.- “Composition”. Acrylique sur carton. Signé “Colin” et daté ‘92.- “Nu féminin”. Encre sur papier. Signé 17 avril ‘93.- “Flamant stylisé”. Sérigraphie.No longer availableEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#412Val St. Lambert
Een paar vazen met koperen montuur, een vaas op voet en een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa.
Un ensemble de vases avec monture en cuivre, un vase sur pied, le tout en cristal mauve.No longer availableDim. h: 39, 31 & 28 cmEstimate: € 80/120 -
#1025
Een paar fotolijsten van glas en messing, bovenaan versierd met een strik.
Quelques cadres photos en laiton et verre, décoré avec un noeud.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#193Adrien Gaudez
“De vioolspelende hulpkok”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel. Postume geut. Ofte: “Jean-Baptiste Lully, enfant” (Giovanni Battista Lulli, °Firenze 1632). In 1645 arriveert hij in Frankrijk en wordt kamerknecht van Hertogin de Montpensier. Die vindt hem echter te lelijk en stuurt hem naar de keukens. Een hele poos later zal hij de leiding nemen van de Académie Royale de Musique onder Lodewijk XIV.
“L’aide cuisine violoniste” ou “Jean-Baptiste Lully, enfant (Giovanni Battista Lulli, °Florence 1632)”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 800/1000 -
#643
Een Boeddhahoofd van steen.
Une tête de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#947
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 9000/10000 -
#266
Een paar houten bibliotheken met twee laden onder twee deuren met glas in lood. Eén glas beschadigd.
Paire de bibliothèques en bois ouvrant à deux portes aux vitraux et à deux tiroirs. Dégât à un verre.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#31
Een juwelenkoffertje met een vergrendelbare lade en een klapblaadje met spiegel.
Coffret à bijoux ouvrant à un tiroir à serrure et à abattant au miroir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een citrine van ± 8,45 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une citrine de ± 8,45 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 1800/1900 -
#918
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#1024
Een siervaasje en -flesje van meerkleurig en verguld porselein. Het eerste versierd met engeltjes en vogeltjes in hoogreliëf, het tweede met bloemen. Het eerste gemerkt maar op meerdere plaatsen beschadigd.
Vase et flacon décoratifs en porcelaine polychrome et dorée. Le premier décoré d’angelots et d’oiseaux en relief, avec marque et plusieurs accidents, le second aux fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#852Liiienthal
“Zolderatelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Atelier au grenier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1095
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.
Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.No longer availableEstimate: € 25/40