#622David Hemadaze“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.
"Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Een eikenhouten gatelegtafel. Engeland XIXde eeuw. Open gemeten.
Une table gateleg en chêne. Angleterre XIXème siècle. Mesurée ouvert.No longer availableDim. 69 x 139 x 112 cmEstimate: € 150 / 200 -
#604Robert Hoppe“Playboy cover”. Zeefdruk naar een ontwerp van de kunstenaar.
Couvertures Playboy. Sérigraphie d'après un dessin de l'artiste.No longer availableDim. 70 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#70Een 18 K roze gouden ketting met 18 K wit en roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or rose 18 ct avec un pendentif en or blanc et rose 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 900 / 1000 -
#526Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
#257Royal Dux“De houtsprokkelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.
« La Ramasseuse de Bois » Sculpture en faïence polychrome. Marquée d'un triangle rose.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#79André VerstraetenPeriod: 1901 - 1973“Watermolen Velzeke”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#672Een langwerpige aardewerken schaal.
#183“Apollo met zon en boog” en “Mercurius met appel en staf”. Een paar antieke ivoren beeldjes. Europees werk, op sokkeltjes van gedraaid ebbenhout en ivoor, XIXde eeuw. Kleine letsels en herstellingen aan een been en een voet. Met Cites-certificaat.
"Apollon avec soleil et arc" et "Mercure avec pomme et bâton". Une paire de figurines anciennes en ivoire. Travail européen, sur socles d'ébène tourné et d'ivoire, XIXème siècle. Légers dégâs et réparations à une jambe et un pied. Avec Certificat Cites.No longer availableDim. H. 20 & 21 cm - 493,33 gramEstimate: € 600 / 800