Similar lots by type
-
#1094
Twee verschillende bronzen lampen in de vorm van bloemenranken, waarbij één gedragen door een engeltje en de andere door een vrouw.
Deux lampadaires en bronze formés par des personnages portant des guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/60 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#1028
“Edel koppel”. Twee beeldjes van bruingepatineerd tin.
“Couple noble”. Deux statuettes en étain à patine brune.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#784
Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.
Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.No longer availableDim. h: 38 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#898
Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.
Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#997
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een dame met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken. Naar een voorbeeld van Rousseau. Omstreeks 1900.
Pied de lampe en forme de dame à deux lumières en forme de vrilles de plantes. D’après un exemple de Rousseau. Vers 1900.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#1034
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een jonge vrouw en versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à cinq lumières porté par une jeune femme et orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#1119
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#845
Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60/100 -
#743
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met geslepen glazen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières décorées de pendeloques en verre taillé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/180 -
#1115
Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.
Lustre en bronze de style baroque à 8 bras de lumière.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40/60 -
#1049
Twee verschillende klepkannen en een theepot van tin. Bij de klepkannen één met twee eikeltjes op het handvat, de andere gedateerd 1788. De theepot met een kinderhoofdje op het handvat.
Deux verseuses couvertes et une théière en étain. Une verseuse surmontée de deux glands, l’autre datée 1788. La théière ornée d’une tête d’enfant.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1042
Een lot varia, bestaande uit een kindje bij een wieg van tin, een koperen fotokadertje met een putto met mandoline, een peuter van zamak op marmeren sokkel en een onderdeel van een pendule van zamak met een zittend kind.
Lot varié comprenant un petit enfant dans un berceau en étain, un cadre à photographie en cuivre orné d’un putto jouant de la mandoline, un petit enfant en régule sur socle en marbre et une partie de pendule en régule représentant un enfant assis.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1092
Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.
Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#1062
Een bronzen lampje in de vorm van een rokende straatjongen bij een lantaarnpaal. Kapje met pendeloques niet origineel. Omstreeks 1900.
Petite lampe en bronze en forme d’un garçon de la rue fumant devant une lanterne. Abat-jour aux pendeloques en cristal rajouté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#1039
Een paar goudgepatineerde bronzen appliques met drie lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré à trois lumières.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1053
Twee verschillende siervazen van gepatineerd tin, waarbij de kleinste versierd met libellen en een zittend engeltje en de andere met een zittende vrouw en het handvat in de vorm van een vis. De eerste naar Brossy, de tweede naar Barye en licht beschadigd.
Deux vases décoratifs en étain patiné. Le plus petit décoré de libellules et d’un angelot assis, d’après Brossy. L’autre d’une femme assise d’après Barye et avec une anse en forme de poisson (petit accident).No longer availableDim. h: 24 & 32 cmEstimate: € 60/80 -
#1097
Een bronzen kerkkandelaar in gotische stijl.
Chandelier d’église en bronze de style gothique.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/140 -
#1126
Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#982
Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#779
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#18
Een doosje van gefineerd hout, gedragen door vier vogelpoten op bollen met binnenin een whiskyglas, geflankeerd door twee recipiënten voor ijsblokjes.
Petite boîte en bois de placage portée par quatre griffes d’oiseau et balles. A l’intérieur un verre à whisky flanqué de deux récipients pour glaçons.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#612
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een polychrome en vergulde achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages dans des cartouches entourés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 120/160 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#1001
Een meisjesbuste van donkergepatineerd brons, gesigneerd ‘Nelson’.
Buste de fille en bronze à patine foncée signé Nelson.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#156
Een pianostoeltje van gesculpteerd notenhout met een schelpvormig zitvlak op drie leeuwenpoten.
Petit tabouret de piano en noyer sculpté à siège en forme de coquille et sur trois griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#469
Een affiche voor een tentoonstelling van Chagall bij Galerie Maeght tussen december 1969 en januari 1970. We voegen er een grote reproductie van een modern werk aan toe.
Affiche pour l’exposition de Chagall chez Galerie Maeght de décembre 1969 à janvier 1970. Nous ajoutons une grande reproduction d’un oeuvre moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#919
Een lot van 31 verschillende strijkijzers in verschillende uitvoeringen en materialen.
Lot de 31 différents fers à repasser.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 40/60 -
#100Chronomètre Boon
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge met 18 karaats geel gouden ketting met hanger met een afbeelding van Ambiorix.
Montre de poche en or jaune 18 ct et sa chaîne également 18 ct avec pendentif représentant Ambiorix.No longer availableDim. Bruto: 114,86 gEstimate: € 1200/1400 -
#798
Een lot van drie Aziatische borden van meerkleurig porselein, waarbij twee Chinese en één Kutani. De eerste twee XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes asiatiques en porcelaine polychrome dont deux chinoises du XIXe siècle et une de Kutani.No longer availableDim. Ø: 12 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#277
Een lot van vier zijden sjaaltjes en een blouse bezet met kraaltjes.
Quatre châles en soie et une blouse aux petites perles.No longer availableEstimate: € 50/60