Other lots by Val St. Lambert
-
#360Val St. LambertEen reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.
Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.No longer availableDim. Ø: 15 & 15 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#222“Missale Romanum”. Antwerpen, Plantin, 1757. Lichte waterschade en slijtage.
“Missale Romanum”. Anvers, Plantin, 1757. Légères traces d’humidité et usures.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49Een paar kleine marines met zeilboten, olieverf op paneel. Eén zeer onduidelijk gemonogrammeerd en met onleesbare uitleg op de verso.
Une paire de petites marines avec voiliers, huile sur panneau. Une monogrammée indistinctement et avec des explications illisibles au verso.No longer availableDim. 6 x 12 cmEstimate: € 120 / 200 -
#511Een sierjardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor.
Une jardinière ornementale en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 220 / 260 -
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en twee saffieren en een cabochon met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Maat 53.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct et de deux saphirs et d'un cabochon d'un poids combiné de +- 0,40 ct. Taille 53.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 330 / 400 -
#588“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1Goebel, Germany“Yorkshireterriër”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Yorkshire Terrier. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#145Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 K serties de brillants d'un poids combiné de +- 2,50 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 14,60 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#413Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30 / 50 -
#622György KadarPeriod: 1912 - 2002“Moerassen”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Marais. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#369Een paar schoteltjes van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen en met capucineporselein op de onderkant. Eén met zeer kleine randschilfer.
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20 / 30

