Similar lots by type
-
#408Een moderne glazen vaas.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 55 / 65 -
#421Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
Une figure féminine en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 85 / 100 -
#361Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
Un écureuil en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#348Twee verschillende vazen van gekleurd glas.
Deux vases en verre de couleurs différentes.No longer availableDim. h: 16 & 20 cmEstimate: € 32 / 40 -
#457Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#351Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#698Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
Deux vases art déco différents respectivement en verre ocre et mauve.No longer availableDim. h: 12 & 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#668Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
Trois coupes design en verre de Murano coloré.No longer availableDim. Ø: +/- 20 & 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een designvaas van beige en bruin glas.
Un vase design en verre beige et marron.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 45 / 55 -
#674Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee vierkante karaffen en een ronde karaf, een beker en een specerijensetje van glas en een karaf en een schenkkan van geslepen kristal.
Un lot de verrerie incolore, composé de deux carafes carrées et d'une carafe ronde, d'une coupe en verre et d'un service à épices, et d'une carafe et d'un pichet en cristal taillé.No longer availableDim. h: 10 & 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#411Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#324Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.
Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.No longer availableDim. h: 11 & 15 cmEstimate: € 32 / 40 -
#601Corry AmmerlaanPeriod: °1947Een kleurloze glazen schotel met centraal een bronzen plaquette. Zonder signatuur.
Un plat en verre incolore avec une plaque en bronze au centre. Pas de signature.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#49“St. Maria”; “St. Franciscus” & “Ecce Homo”. Drie achterglasschilderingen.
Ste. Marie; St. François & Ecce Homo. Trois peintures en églomisé.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#647GoldimariEen zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#416een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een 18 K geelgouden ring bezet met een amethist van +- 4 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une améthyste de +- 4 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 250 / 350 -
#608Een paar bolle vaasjes van cloisonné op koper met een bloemendecor. Op houten sokkeltjes
Paire de vases cloisonnés bombés sur cuivre à décor floral. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 26 cm (z.s.)Estimate: € 50 / 60 -
#553Een vaas van meerkleurig Japans porselein met planten in cartouces op achtergrond van bloemen.
Un vase en porcelaine japonaise multicolore avec des plantes en cartouches sur fond de fleurs.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 150 -
#711Een gedeeltelijk kristallen glasservies met geslepen decor, betaande uit vijf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, tien kleurloze aperitiefglazen ‘één met schilfer) en zes groene aperitiefglazen.
Un service de verres partiellement en cristal à décor taillé, composé de cinq verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, dix verres à apéritif transparents (un avec éclat) et six verres à apéritif verts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#478Een vaas van Chinees porselein met een decor van pauwen en pioenen. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine à décor de paons et pivoines. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 70 -
#72Santiago CarbonellPeriod: °1960“Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.
“Figure au repos”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/100 hors de la planche.No longer availableDim. 54 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#140Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 4,63 gEstimate: € 150 / 200 -
#76Een antieke kerkstoel van gesculpteerd en zwartgelakt hout in gotische stijl.
Une chaise d'église antique en bois sculpté et laqué noir de style gothique.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 70 -
#513Een Cantonese puzzelbal op rijkelijk uitgewerkte ivoren sokkel met olifantjes. In originele doos.
Une boule de puzzle cantonaise sur un piédestal en ivoire richement élaboré avec des éléphants. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h:Estimate: € 700 / 750 -
#188Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
Un bol en forme de coquillage en argent 800‰. Missiaglia Venise.No longer availableDim. 156,15 gEstimate: € 90 / 120

