Similar lots by type
-
#980Johannes Domisse
Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/180 -
#938
Een tabakspot van Doultonware met met drie handvatten en een verzilverd metalen deksel. Het decor met bloemen en sporters. Onderaan gemerkt.
Pot à tabac en Doultonware à trois anses et couvercle en métal argenté. Décor aux fleurs et aux athlètes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#221
Een meisjesbuste van meerkleurig aardewerk. Boheems werk. Onderaan gemerkt.
Un buste de femme en poterie multicolore. Oeuvre bohémienne. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/300 -
#900
Een kommetje met deksel en een kopje met onderschoteltje van capucineporselein met een decor van bloemen. Tijdperk Qianlong. Gaaf.
Crémier couvert, tasse et soucoupe en porcelaine de Chine à décor capucine aux fleurs famille rose dans des cartouches. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#1055
Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#850
Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.
Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#402
“Romantisch koppel”. Een paar beelden van gepolychromeerd pijpaarde. Binnenin genummerd.
“Couple romantique”. Deux statuettes en terre de pipe. Numérotées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#637
Een schaal van Chinees crackleware.
Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 80/90 -
#647
Een aardewerken vaas met een handgeschilderd decor van gebladerte. Indo-Perzisch.
Un vase en faïence avec un décor peint à la main de feuillage. Travail indo-persan.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#1130
Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.
Paire de vases de jardin en terre cuite.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200/240 -
#178
Een paar borden van capucineporselein met een famille rosedecor van bloemen en vlinders. Tijdperk Qianlong. Randschilfers.
Assiettes en porcelaine capucine - décor fleuri et papillons. Epoque Qianlong. Des éclats.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#939
Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.
Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#855
Twee borden en een gemberpot van blauw en wit Chinees aardewerk. XIXe en XVIIIe eeuw. Eén met restauratie.
Deux assiettes et un pot à gingembre en faïence bleue et blanche de Chine. XIXe et XVIIIe siècle. Une restauration.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#568
Een beeld van groengeglazuurd aardewerk in de vorm van een schildpad en een slang met een kom in de bek. Naar de Tangdynastie.
Une statue en faïence verte en forme de tortue et serpent. D’après la Dynastie Tang.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/160 -
#683Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd op de poot.
“Etre post-démoniaque”. Une statue en grès. Monogramme sur la patte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#268
Een knobbelvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Jubileumuitgave van de Porseleinen Fles, 1953.
Un vase nodule en poterie de Delft blanche et bleue. Edition Jubilé, 1953 de la Porseleinen Fles.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30/50 -
#1021
Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.
Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#1007
Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.
Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1008
Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#1040
Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...
Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#257
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#208
Een paar gesculpteerd houten tempelpilaren, versierd met Fo-honden. Chinees werk, Vroeg XVIIIe eeuw.
Paire de colonnes de temple en bois richement sculpté. Travail chinois, première moitié du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 320/400 -
#927
Twee kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein met verschillende decors. XVIIIe eeuw. Eéntje gerestaureerd.
Deux tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors divers. XVIIIe siècle. Une pièce restaurée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#984
Een jardinière en een siervaas van meerkleurig aardewerk, versierd met draken en met een handgeschilderd vrouwenportret. Onderdeel vaan een schouwstel, maar derde stuk manco.
Jardinière et vase en faïence polychrome décorés de dragons et d’un portrait de femme peint à la main. Partie d’une garniture de cheminée dont la troisième partie manque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#190
Een famille jaune langhalsvaas van Chinees porselein. Decor met pioenen en kraanvogels in bomen. Onderaan de buik gestileerde golven. Onderaan een zegelmerk “Qianlong Nian Zhi” in een dubbel vierkant in blauw onder glazuur. XIXde eeuw. Met analysecertificaat.
Vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille jaune aux pivoines et aux grues dans un arbres. Vagues stylisées vers le bas de la panse. Sous la base marque sigillaire “Qianlong Nian Zhi” dans un double carré en bleu sous couverte. XIXe siècle. Avec certificat d’analyse.No longer availableEstimate: € 1800/2200 -
#561
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#523
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van feestelijkheden voor de keizer. Onderaan gemerkt en met houten voetstukjes. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome représentant des festivités pour l’empereur. Marque sous la base et socles en bois tourné. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#849
“Elegante dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Zonder merk. Spaans of Italiaans.
“Jeune élégante”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 20/30 -
#611
Een reeks van zes borden van Limogesporselein uit de reeks “La conquete du cosmos” naar Salvador Dali. Op 4000 exemplaren.
Une série de six assiettes en porcelaine de Limoges. Série “La conquête du Cosmos” d’après Salvador Dali. Edition sur 4000 exemplaires.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 360/400 -
#679
Een lot van drie etsen, een litho en een inkttekening.
Un lot comprenant trois gravures, une lithographie et un dessin à l’encre.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#201Joseph D’astePeriod: 1881 - 1945
“Herderskoppel met schapen”. Een bronzen groep op een groen marmeren sokkel.
“Couple de Bergers avec Moutons”. Groupe en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1800/2200 -
#250
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. Naar een model van Chopard.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct d’après un modèle de Chopard.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 2600/2800 -
#443
Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.
Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1117
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#1039
Een paar goudgepatineerde bronzen appliques met drie lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré à trois lumières.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30