Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,37 gEstimate: € 250/350 -
#18
Een geelkoperen toeter.
Klaxon en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 25/30 -
#757
Een grote loep op verstelbare voet.
Grand loupe sur piétement réglable.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#649
Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#223
Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
#136
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#762Villeroy & Boch, Metlach
Vier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.
#336
Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
#394
Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine à nettoyer ou à renouveler.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#314
Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60/80