#429Jaap MinPeriod: 1914 - 1987
“Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.
#131Val Saint Lambert.
Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
#417
Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
#64M. Gerard
“Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.
#90Sandoz
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.No longer availableDim. 18 gEstimate: € 450/550 -
#224C. De Cock
“Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#4Windsor
Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)
#552
“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
#461
Een bronzen beeldje van een danseres.
#2
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#71
Een bronzen beeldje van een liggende hond.
#57
“воскресение Христво, de opstanding van Christus met Maria en talrijke heiligen”. Een Russisch icoon. XIXde eeuw.
“воскресение Христво, the resurrection of Christ with Mary and numerous saints”. A Russian icon. XIXth century.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 80/120