Other lots by Val St. Lambert
#1005Val St. LambertEen karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#247Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#1071Val St. LambertEen coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
#398Val St. LambertEen ijsemmertje van kleurloos geslepen kristal met een vergulde montuur.
#397Val St. LambertEen kristallen vaas, rood in de massa.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50