#313
Twee kruiken en een oorvaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
#113
Twee vazen van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
#438
Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
#415
Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
#573
#348
#428
#8
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
#467
Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.
#458
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
#741
Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
#225
#687
Een bol vaasje van geel en blauw glaspasta.
#437Gallé
Petit vase en pâte de verre à décor floral gravé. Signé.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150/250
#652Watson
“Nederlands stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#178Edith Van der Wissel
“Lezende jonge dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#485
Een oud album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, matig gevuld met postzegels, overwegend uit de XIXde en eerste derde XXste eeuw. Evenals een oud facturenboek, met zegels uit de Overzeese Gebieden uit dezelfde periode. Vele losse zegels en toevoegingen. We voegen er een Edelweis-album aan toe met Belgisch Luchtpost-en telegraafzegels en voorgedrukte zegels en een album met overwegend spoorwegzegels. En tenslotte een klein FDC-album met Sabena-omslagen met MK-afstempeling.
Un ancien album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, contenant des timbres postes, en majorité du XIXe et le premier tiers du XXe siècle. Ainsi qu’un ancien livre de comptabilité avec des timbres des Pays d’Outremer de la même période. Beaucoup de timbres dépareillés. Nous ajoutons un album Edelweis contenant des timbres aériens et télégraphe, des timbres pre-oblitérés et un album avec surtout des timbres des chemins de fer. Finalement un petit album FDC aux enveloppes de Sabena aux affranc(..)No longer availableEstimate: € 100/140 -
#513
Een moeder met kind en een personage van gesculpteerd steen. Afrikaans werk.
#550
Een groot lot staaltjes van verschillende merken.
#635
#738
#172Gaston NoelandersPeriod: Elsene 1910
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#786
Trois chaises en acajou sculpté aux différentes décorations. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#306
Commode en placage de noyer ouvrant à deux petits et trois grands tiroirs. Tablette en marbre blanc. Vers 1900No longer availableDim. b. 115 cmEstimate: € 120/180 -
#686
Een mahoniehouten speeltafeltje in Lodewijk XV- stijl met een klapblad
#133H. Levasseur
Buste de jeune femme au chapeau en régule. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. H 48 cmEstimate: € 100/150